"Ty i Wszechświat” - tajemnice kosmosu oczami dzieci od 13 lipca w Polsat JimJam

Zapraszamy wszystkie dzieci na fantastyczny serial animowany "Ty i Wszechświat”, który odkryje tajemnice kosmosu w sposób przystępny dla najmłodszych.

Multimedia

Dzieci będą poznawać przeróżne zjawiska związane z przestrzenią kosmiczną za pomocą przepięknych i niecodziennych grafik połączonych z faktami naukowymi. Każdy odcinek serialu rozpoczyna opowieść dziecka o jego wymarzonej planecie, gwieździe lub czynności, którą można by zrealizować w kosmosie, a wyobraźnia małego gawędziarza jest nieskończona niczym tytułowy Wszechświat.

Autor serii Tero Hollo stworzył ją z myślą o swojej córce Annice, której narodziny wywróciły do góry nogami życie reżysera. Dziewczynka od zawsze wykazywała zainteresowanie plastyką i kosmosem. W związku z tym jej tata postanowił obdarzyć ją mądrym i angażującym programem łączącym oba te elementy. Annika podkłada głos w trzech odcinkach serialu i jest narratorką jego czołówki.

W pozostałych odcinkach usłyszymy inne dzieci i ich pomysły na wygląd Wszechświata. Malcy opowiedzą m.in. o jednorożcu ucinającym sobie drzemkę na miękkim różowym posłaniu, wybuchu wulkanu, spacerze po tęczy z kosmicznym psem, robotach, gwiezdnych mgławicach, latających królikach i o wielu innych zaskakujących (szczególnie dorosłych) sprawach.

Serial "Ty i Wszechświat” jest adresowany do dzieci w wieku od 2 do 6 lat i składa się z krótkich historyjek, dzięki czemu potrafi skupić uwagę najmłodszych widzów. Kanadyjska produkcja pobudza wyobraźnię dzieci poprzez regularne zadawanie pytania „Jak wygląda Twój Wszechświat?” oraz podsuwa im w lekki i przyjazny sposób ciekawostki poświęcone kosmosowi. Program stanowi inspirujący wstęp do wspólnych zabaw i rozmów z rodzicem.

"Ty i Wszechświat” od poniedziałku do piątku o 14:20, 17:35 i 19:45 w POLSAT JimJam.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×