ty i wszechświat

Przeczytaj także:

"Niebo o północy". JIMEK i NOSPR w koncercie noworocznym dla Netflix! Kiedy premiera?

Jak połączyć się z kimś, od kogo dzielą nas lata świetlne? 3 stycznia 2021 r. cały wszechświat będzie mógł usłyszeć niezwykły noworoczny koncert. Radzimir Dębski wraz z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach zagrają muzykę z filmu Netflix „Niebo o północy”, skomponowaną przez nagrodzonego Oscarem Alexandre’a Desplata. Premiera audiowizualnego widowiska rozpocznie się o godzinie 18:00 na kanale YouTube Netflix Polska, a sama kompozycja zostanie wysłana w kosmos.

02.01.2021Niebo o północy

"Ben 10 kontra wszechświat. Film". Ben 10 powraca w filmie pełnometrażowym! Kiedy premiera hitu dla dzieci na Cartoon Network?

Niebawem Ben 10 wyruszy w niezwykłą podróż i odwiedzi mieszkańców odległej galaktyki. Zanim jednak się tam wybierze, widzowie Cartoon Network zobaczą jego perypetie w nowych odcinkach czwartego sezonu serialu. Tennysonowie pojadą na Bagna Okefenokee i wyprawę najszybszym pociągiem świata, a także odbędą podróż w czasie! Nowe odcinki "Ben 10" poprzedzają wielką premierę filmu "Ben 10 kontra wszechświat. Film"!

07.10.2020Ben 10 kontra wszechświat. Film

"Planety". Zapierającą dech w piersiach podróż po Układzie Słonecznym i James May w skafandrze kosmonauty! Kiedy premiera?

Znany z programu BBC "Cuda wszechświata" profesor Brian Cox zaprasza na swój nowy program, w którym przy pomocy niesamowitych efektów wizualnych opowiada fascynującą historię powstania naszego Układu Słonecznego. A ponieważ 50 lat temu Neil Armstrong zabrał ludzkość na Księżyc, BBC Earth zabiera nas w kosmos z cyklem programów - w jednym z nich znany z "Top Gear" James May wkłada kosmiczny skafander i odkrywa historie tych, którzy wylądowali na Księżycu!

07.06.2019Planety

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×