"Ty" Netflix. Kiedy premiera nowego serialu twórców „Riverdale”? W obsadzie gwiazda "Słodkich kłamstewek" i "Plotkary"! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Ty" - kiedy premiera nowego serialu twórców „Riverdale"? Produkcja z gwiazdą "Słodkich kłamstewek" i "Plotkary" trafi na Netflix już w grudniu! Sprawdźcie, o czym jest serial "Ty" - oparty na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem.

Multimedia

"Ty" - o czym jest nowy serial Netflixa?

Serial "Ty" oparty na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem. To historia bystrego księgarza, który ma obsesję na punkcie współczesnej technologii oraz młodej pisarki, Beck, dla której całkowicie traci głowę. Wykorzystując internet i media społecznościowe, zbiera masę prywatnych informacji na jej temat, by tylko się do niej zbliżyć. Pomimo rosnących podejrzeń Peach - najlepszej przyjaciółki Beck, Joe przeistacza się ze stalkera w partnera i zdobywa serce swojej wybranki. Realizując swój cel, Joe nie cofa się przed niczym — nawet przed morderstwem.

Serial „Ty” pokazuje współczesne społeczeństwo, które przez całą dobę jest online, oraz udowadnia, jak bardzo każdy z nas jest podatny na manipulację i nękanie — i w sieci, i poza nią.

TOP10 najpopularniejszych seriali HBO GO 2018 w Polsce i w Europie. Są zaskoczenia? [GALERIA]Zobacz więcej

"Ty" - obsada

W nowym serialu twórców „Riverdale" w rolach głównych wystąpią: Penn Badgley, znany z roli Dana z serialu "Plotkara", Elizabeth Lail, którą mogliśmy oglądać w "Dawno, dawno temu" oraz "Dead Of Summer". Pojawi się też gwiazda "Słodkich kłamstewek" Shay Mitchell, Lucy Padovan i Zach Cherry.

"Ty" - kiedy premiera nowego serialu twórców „Riverdale"?

Za produkcję i reżyserię serialu "Ty", opartego na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem, odpowiadają Greg Berlanti i Sera Gamble. Serial "Ty" składa się z 10 odcinków. Premiera nowej produkcji Netflixa odbędzie się już w najbliższe Święta Bożego Narodzenia, 26 grudnia 2018 roku.

"Ty" zwiastun:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×