„Ty o mnie, ja o Tobie” – nowy cykl z udziałem gwiazd w programie „Świat się kręci”

W programie „Świat się kręci” od marca regularnie będzie pojawiał się cykl „Ty o mnie, ja o Tobie”. Na gwiazdy czekać będzie seria pytań, utrzymanych w ścisłej tajemnicy.

Multimedia

Prowadząca Agata Młynarska zachęcała do walki gwiazdy inaugurujące ten cykl – Katarzynę Pakosińską i Piotra Gąsowskiego – ponieważ przegrany musiał się pogodzić z publikacją nieco kompromitującego zdjęcia, które udało się wyszukać zespołowi „Świat się kręci” .

W studio zmierzyli się ze sobą – właścicielka najbardziej charakterystycznego śmiechu w Polsce czyli Katarzyna Pakosińska oraz gość dnia wtorkowego odcinka programu Piotr Gąsowski.

Widzowie mogli się dowiedzieć o wielu zabawnych - wcześniej nieznanych faktach dotyczących gwiazd m.in., że Piotr Gąsowski na początku lat ‘90 wystąpił w reklamie chrupek dla dzieci. W programie wyszło też na jaw, że Katarzyna Pakosińska nazywana była w podstawówce… „Samantą” (nawiązanie do Samanthy Fox).

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA TVP1. PREZENTACJA RAMÓWKI W "ŚWIAT SIĘ KRĘCI" [ZDJĘCIA] WIOSENNA RAMÓWKA 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W MARCU

Na pytanie: „Ile razy od momentu powstania telefonii komórkowej w Polsce Piotr zgubił swój telefon”. Piotr Gąsowski z uśmiechem stwierdził, że „To jest niepoliczalne”.

Najdziwniejszym prezentem jaki dostała artystka na walentynki okazała się wiertarka. Natomiast na egzaminie z rzeźby Katarzyna Pakosińska miała problem z „wyrzeźbieniem męskości w akcie”. A jak Katarzyna Pakosińska przygotowywała do miłosnej roli z Samborem Czarnotą? Artystka oglądała w Internecie… poradnik różnych technik całowania. Ostatnie pytanie, które było rozstrzygające, zdradziło różnicę wieku między gośćmi – najbliższa prawdy była Katarzyna Pakosińska – odpowiedziała „niecałe dziesięć lat” (dokładnie 8 lat różnicy) i w ten sposób zwyciężyła. W związku z tym zostało ujawnione zdjęcie Piotra Gąsowskiego.

Zabawa zarówno u gwiazd, jak i u widowni wywołała wiele wybuchów śmiechu. Niebawem poznamy nazwiska kolejnych Gwiazd, które wezmą udział w programie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×