Tych seriali nie dało się oglądać! Uchodzą za najgorsze polskie produkcje - słusznie?

Zwrot polski serial nie zawsze kojarzy się dobrze. Dużo łatwiej jest wskazać tytuły złe niż dobre, ale my w naszym zestawieniu zebraliśmy te, które są wybitnie złe. Tych produkcji po prostu nie dało się oglądać! Sprawdźcie, jakie polskie seriale były najgorsze!

Multimedia

NAJGORSZE POLSKIE SERIALE

Od razu uprzedzamy, że nie znajdziecie tutaj tasiemców w stylu "Klanu" i "M jak miłość". Te produkcje są swego rodzaju fenomenem, bo od lat utrzymują stałą widownię, natomiast my zajęliśmy się serialami, które nie wpisują się w kategorie telenoweli.

Na naszej liście znajdziecie seriale wybitnie złe, ale również produkcje, które dobrze rokowały na początku, ale wraz z kolejnymi odcinkami ich jakość, kolokwialnie mówiąc, leciała łeb na szyję. Prawdopodobnie niektórych seriali z tej listy możecie nie kojarzyć i Wasze szczęście, bo te produkcje powinny zostać zapomniane, a wszystkie ich kopie całkowicie zniszczone.

Marta Żmuda-Trzebiatowska na planie tajemniczego serialu! Co to oznacza dla Hani Sikorki? Zobacz więcej

Zobaczcie nasze zestawienie najgorszych polskich seriali! Czy jakiejś produkcji brakuje? A może z czymś się nie zgadzacie? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • widz (gość)

    Wiedźmina przyznam nie oglądałem ale zwiastuny mnie skutecznie zniechęcają i żeby był jasność nie chodzi tutaj o Żebrowskiego który wizualnie swego czasu najbardziej pasował z polskich aktorów. Natomiast nie oszukujmy się że sprawy aspektów efektów specjalny w fantasty nie mają najmniejszego znaczenia otóz mają i niestety ale ciężko jest się zmusić aby udawać że przynajmniej zjadliwie to tak jak bym powiedział jako dorosły widz że jestem zachwycony aspektami efekty specjalne w Power Rangers co prawda tam są jeszcze bardziej tragiczne oczywiście oglądało się za dzieciaka ale wtedy wiele nie miało za są wielu innych produkcji a jedynie produkcje skierowane dla dzieciaków a też umysł dzieciaka strawi więcej niż dorosłego widza. Żeby być też bardziej sprawiedliwym to Wiedźmina od Netflixa wymęczyłem dosłownie jeden pierwszy odcinek i do tej pory nie nadrobiłem następnych.

    30.11.2022 21:53
  • ajlonka

    Wiedźmin? Chyba że chodzi o Netflixowego, to się zgodzę!

    29.10.2022 18:48
  • Iwona (gość)

    Polski wiedzmin w życiu,mega serial,muzyka poprostu genialna,a Żebrowski cud

    01.03.2022 13:05
  • Sklepmono (gość)

    Uuuuu. Autorze paszkwila - nie znasz tradycyjnego polskiego poczucia humoru, opartego na wieloznaczności. Więc znikaj do heimatu lub מוֹלֶדֶת. A od Wiedźmina - wara. Dobranoc.

    09.01.2022 01:16
  • Władca (gość)

    Ja bym dał do tego moda na sukces i m jak miłość te dwa typy to są ogromne gówna

    29.12.2021 22:22
  • Jurek (gość)

    Jakąś ciągle widać to odklejenie od rzeczywistości mediów :/ Ciągle jest coś nie tak z rzeczywistością w ich głowach :/ Ciągle "coś im się wydaje", pare łbów sobie wymyśli bo ich koledzy tak mówią, a potem... a potem jest dziwienie, że populacja myśli inaczej. Tak jak ta lista tutaj. Ktoś już to podsumował prostym zdaniem: "nie ma się co dziwić, WP to narracja niemiecka i polskiego nie kuma stąd taka lista" :D "Wiedźmina" aż ściągnąłem i trzymam w archiwach, widząc jak co po niektórym przeszkadza i jeszcze się okaże, że nie długo przestanie być dostępny/puszczany.

    27.12.2021 01:20
  • wojtek1415 (gość)

    Adam (gość) Mnie osobiście Polski wiedźmin bardziej się podoba niż ten od netfliksa. Mnie też

    26.12.2021 19:24
  • Ania (gość)

    Nie zgadzam się z dwoma serialami. I kto tu rządzi? Sąsiedzi to jest kontynuacja serialu lokatorzy😊 Te seriale były i są superrr.. Nawet teraz leci w tv I kto tu rządzi?

    12.07.2021 07:47
  • Fiołek (gość)

    Co? Sąsiedzi to był super serial! Synowie też było fajne. A wszyscy kochają Romana miał potencjał ale tu się zgadzam że Tede go położył. W oryginalnej wersji Wszyscy kochają Reymonda jego brat policjant poniekąd robi ten serial w polskiej wersji widziałabym np Piotra Zelta.

    11.07.2021 18:00
  • Fanka (gość)

    Wiedźmin jest akurat super . I wracam do niego często. Żebrowski jest świetny. Nie jak ten plastikowy z Netflix

    11.07.2021 15:04
  • Pipi ipi (gość)

    No ludzie czemu są tak popularne Tureckie seriale. Bo tylko głupcy oglądają polskie badziewia które są bez konca

    11.07.2021 14:44
  • Ela (gość)

    Wszystkie polskie seriale są "spoko" Żebrowski w Wiedzminie cukierek tak jak i w " Na dobre itd. Przestańcie produkować para dokumenty - żenada. Seriale polskie są przez Polaków lubiane albo nie ale da nasze i już.Chociaz tureckie, ukraińskie. rosyjskie, francuskie itd itp też z przyjemnością oglądam bo- przyroda, obyczaje i mentalność innych, ciekawi mnie. Pozdrawiam.ela

    11.07.2021 12:12
  • Nie wszystkie (gość)

    Znaczna część tego rankingu jest kompletnie nieznana więc coś w tym jest napewno ale ''Całkiem nowe miodowe lata,, , "Synowie,, czy "Sąsiedzi,, tu się nie zgadzam.1 jest po prostu dużo gorsze od pierwowzoru ale nie ma się jak równać z najgorszymi,2 to lekka familna komedyjka gdzie jest coś fajnego i niezapomnianego jak "Graczykowie,, bez większego polotu ale przyjemne ,3 to chyba mój sentyment do tej produkcji ale czy te tureckie zapychacze są lepsze ?

    11.07.2021 03:46
  • Anonim (gość)

    Wiedźmin był świetny, a Żebrowski grał dużo lepiej niż w aktor w serialu netflixa. Nie wiem, kto robił to zestawienie, ale widać, że wcale się nie zna

    11.07.2021 00:33
  • gość (gość)

    Sąsiedzi był najlepszym serialem komediowym !!!!

    10.07.2021 22:37
  • Darkiton (gość)

    Szajze

    16.02.2021 18:24
  • Koneser i fan fajnych seriali (polskich "tasiemców") i tureckich nowel. Rosyjski czy meksykański również oglądnę. (gość)

    Ja najbardziej lubiłam oglądać seriale świat według kiepskich, miodowe lata, rodzina zastępcza i daleko od noszy, ale przyznaje że mamuśki też mi się podobały.

    13.02.2021 22:57
  • jeżyk (gość)

    Nie znam tych seriali.Z księżyca spadam....????

    13.02.2021 21:10
  • Kolos (gość)

    W czołówce "Dylematu 5" dało się zauważyć nachalną reklamę norweskich linii lotniczych Norwegian Air Shuttle.

    13.02.2021 13:57
  • Adam (gość)

    Mnie osobiście Polski wiedzmin bardziej się podoba niż ten od netfliksa.

    02.01.2021 23:23
NowszeStarsze