Tych seriali nigdy nie zakończono. Widzowie byli w szoku! Dlaczego wycofano te produkcje?

Czasami zdarza się, że stacja decyduje się na zakończenie serialu, mimo wiernego grona fanów i wielu niedokończonych wątków. Oto niektóre z takich produkcji, których koniec zaskoczył widzów!

Multimedia

Niedokończone polskie seriale

Niektóre polskie seriale kończą się, bo, w przeciwieństwie do telenowel, nie mogą trwać wiecznie. Część z nich doczekała się godnych zakończeń, w których wszystko się wyjaśniało, ale część niestety zostało zakończonych nagle - z powodu złej oglądalności. Czasem też ostatni sezon dawał nadzieję na kolejne odcinki i zostawiał widzów z wieloma pytaniami, a jednak nie decydowano się kontynuować produkcji.

Stan Kuby jest coraz gorszy. Argasiński oferuje mu eksperymentalną terapięZobacz więcej

Które polskie seriale miały otwarte zakończenia? Na przykład ostatnio skasowany "O mnie się nie martw" - nie wiadomo, czy jeden z głównych bohaterów przeżył. Podobna sytuacja miała miejsce z "Zawsze warto", gdzie finał serialu aż prosił o więcej.

Widzowie próbują walczyć z decyzjami stacji, pisać petycje, ale rzadko to coś daje. Niestety część z tych produkcji - m.in. "Fala zbrodni" czy "Kryminalni" - skończyła się już dawno temu i więc tym bardziej raczej nie ma co liczyć na kontynuację i wyjaśnienie wszystkich wątków.

W naszej galerii zebraliśmy kilka seriali, które zostały zakończone nagle i nie wszystkie wątki zostały dokończone i wyjaśnione. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • omsnm (gość)

    O mnie się nie martw jest serialem nr 1. Miał i ma swoich fanów. Miał pozwolenie na cdn. Wszyscy byli na to przygotowani. Polska stacja postawiła jednak na serialiki zagraniczne. O tym ani jednego zdania. Kpina i brak szacunku! Rankingi tworzone wg własnego uznania.

    28.06.2022 12:59
  • Justa (gość)

    O mnie się nie martw to bardzo szkoda, bo aktorzy mieli wejść na plan, scenariusz był napisany, ale decyzja TVP była inna i woleli puścić w paśmie O mnie się nie martw serial zza wschodniej granicy zamiast pozwolić dokończyć.... Telewizja Polska to już chyba tylko nazwa... A prawa do O mnie się nie martw sprzedają za granicę, ale dokończyć serialu to się nie opłacało. Brak szacunku do widzów i produkcji serialu.

    23.06.2022 14:30
  • gość (gość)

    TVP sprzedała licencję na serial OMSNM za granicę a w Polsce nie pozwolili zakończyć serialu....

    19.06.2022 19:35
  • Ola (gość)

    W zestawieniu brakuje dziewczyn ze Lwowa.

    29.01.2022 21:51
  • widz (gość)

    "O mnie się nie martw" jest chyba jedynym serialem, który skasowano, chociaż serial dostał zielone światło. Dlatego w 13. sezonie wątki były rozwijane na cd. Twórcy i aktorzy byli gotowi, żeby wejść i nagrać 14. sezon. Przyzwoitość i szacunek do aktorów, widzów wymaga tego, że serial dokończyć. No ale kto się tam liczy z...

    09.01.2022 13:42
  • OMSNM (gość)

    Fani serialu O mnie się nie martw wciąż czekają na sensowne zakończenie bo zostaliśmy z urwanymi wątkami...

    08.01.2022 18:39
  • Madalena (gość)

    A W RYTMIE SERCA tez nie było finału 🙃🤔

    06.01.2022 20:22
  • Gość (gość)

    Dodajecie ten sam artykuł regularnie co kilka miesięcy, już chyba piąty raz w ciągu niecałego roku

    05.01.2022 23:47
  • Kozacka Miłość (gość)

    Ciekawe co będzie w tvp po tym serialu

    05.01.2022 12:52
  • Wokar (gość)

    A ja bym dodała Magde M. I też Wiadomości z drugiej ręki.

    20.11.2021 21:43
  • Nika (gość)

    Rzeczywiście lepiej produkować kolejne "Dlaczego ja" z beznadziejnym aktorstwem i wynaciąganymi historiami... 🥴

    30.10.2021 00:30
  • Andrzej (gość)

    Nie rozumiem czemu nie są realizowane dalej dobre polskie seriale, ale chłamy z innych krajów cały czas zalewają naszą publiczną telewizję. W polskiej telewizji powinno się rodzimą produkcję wspierać, a nie obcą.

    10.07.2021 10:24
  • Rozczarowana (gość)

    "O mnie się nie martw" to jedyny serial, jedyne coś, co oglądałam w TVP. Teraz nie znajduję dla siebie absolutnie nic w TVP.

    06.04.2021 13:06
  • Tancred (gość)

    Zakończenie Fali Zbrodni najbardziej chamskie w połowie realizacji sezonu producenci zablokowali fundusze. W kryminalnych była ostatnia scena jak trójka bohaterów macha w kierunku widzów i można było sobie chociaż dopowiedzieć że Brodecki przeżył strzał .

    26.02.2021 08:19
  • Teresa (gość)

    Tajemnica Twierdzy Szyfrow też jest niedokończony 😑 serial bardzo ciekawy i podobno istnieje scenariusz na drugą serię ale ciągle cisza😓szkoda

    24.02.2021 16:44
  • Gość (gość)

    Adę w ,,Zawsze warto’’ grała Julia Wieniawa, a nie Julia Kamińska.

    23.02.2021 15:53
  • gość (gość)

    Kiedyś seriale nie ciągnęły się sezonami. Były zamkniętą całością i najczęściej trzymały tzw poziom. Im więcej sezonów tym poziom gorszy, niestety. Ale likwidowanie bez zakończenia to po prostu brak szacunku do widza.

    23.02.2021 15:36
  • eeee (gość)

    Z niedokończonych seriali dodałbym jeszcze "Wiadomości z drugiej ręki" (polską wersję argentyńskiej telenoweli "Pan i Pani Pelles") oraz "Życie jak poker" (serial emitowany pod koniec lat 90. na Polsacie).

    22.02.2021 20:25