"Tylko Jeden" odcinek 4. Mariusz Pudzianowski zorganizuje uczestnikom ciężki trening. Czy wszystkich ucieszy jego wizyta?

W czwartym odcinku reality show "Tylko Jeden" uczestnicy będą musieli zmierzyć się z najcięższym dotychczasowym wyzwaniem. Specjalny trening zorganizuje im były mistrz strongman i gwiazda KSW - Mariusz Pudzianowski. Czy wszystkich ucieszy jego wizyta?

Multimedia

"Tylko Jeden" odcinek 3. w piątek, 27.03.2020 o godz. 22:35 w Polsacie! - sprawdź program tv

Mariusz Pudzianowski, emerytowany strongman a od dekady zawodnik mieszanych sztuk walki w czwartym odcinku reality show „Tylko Jeden” przeprowadzi taki trening, jaki sam wykonuje. Czy wszystkich ucieszy jego wizyta? Czy dla uczestników jest ikoną MMA?

Pudzian jaki jest taki jest. Jakby siła w MMA grała rolę, to by był bez porażki. Moim zdaniem tutaj siła nie gra takiej dużej roli, ale treningi siłowe są potrzebne - mówi Tomek „Tommy” Romanowski. Od razu podeszliśmy do dużych ciężarów, to na pewno spaliło mi mięśnie przedramienia i potem trudno było cokolwiek dalej robić - dodaje.

Być może Romanowski ma na myśli niefortunne pojedynki Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem czy Szymonem Kołeckim. Słynący z upodobania do niezwykle ciężkich treningów wielokrotny mistrz świata strongman nie był w nich sobą ze względu na kontuzje odniesione w czasie przygotowań. Oby uczestników „Tylko Jeden” nie dopadła klątwa Pudziana…

Wyciągnąłem z nich ostatki sił. Naprawdę nogi będą ich paliły. Sam przez 11 lat robię takie treningi mówi Mariusz Pudzianowski.

Odciski na rękach, zakwaszone mięśnie i obolałe ciała, to pamiątka, jaką „Pudzian” pozostawił po sobie wśród uczestników „Tylko Jeden”. Premiera czwartego odcinka programu, z wizytą najsilniejszego człowieka świata, w piątek o 22:35 w Polsacie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×