"Tylko jeden" odcinek 5. Wirujący seks na planie reality show Polsatu! Jeden z zawodników zakochał się w tancerce?

Udział w reality show „Tylko Jeden” to przygoda życia dla każdego z uczestników. Szczególne chwile przeżywa jednak Piotr „Leda” Walawski. Ostatnie tygodnie są prawdziwym rollercoasterem emocji dla chłodnego i opanowanego dotąd wojownika.

Multimedia

"Tylko Jeden" odcinek 5. w piątek, 3.04.2020 o godz. 22:35 w Polsacie! - sprawdź program tv

Rodzice łodzianina z rezerwą podchodzą do jego pasji. Sam zainteresowany zdradził, że najchętniej widzieliby go jako pracownika korporacji. Mimo to w czwartym odcinku show zgodzili się po raz pierwszy przyjść na jego walkę.

Bartek Gładkowicz przegrał z... własną wagą! Kto zamiast niego walczył w walce wieczoru?Zobacz więcej

Emocjonalna reakcja „Ledy”, który po zwycięstwie utonął w ramionach rodziców, najwyraźniej wiele zmieniła w ich relacji oraz w samym Piotrku. Dotąd niechętny wszelkim zadaniom spoza świata MMA, zaskoczył wszystkich w piątym odcinku podczas konkursu tanecznego. Nagrodą była możliwość uniknięcia któregoś z rywali w walce półfinałowej. Motywacją Walawskiego była jednak jego nauczycielka tanga, od której nie potrafił oderwać oczu!

Cały czas mieliśmy ze sobą kontakt wzrokowy, ona się tak poruszała. Trzeba było…. panować nad tym żeby się kontrolować – rozbrajająco przyznał Walawski.

Rozpalona głowa i mowa ciała Piotrka nie umknęły uwadze prowadzącej reality show Blance Lipińskiej oraz organizującemu taneczny challenge choreografowi Tomaszowi Barańskiemu. Jak Piotrek poradzi sobie z tangiem i własnymi emocjami?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • właśnie zerknęłam na ten odcinek, właśnie ze względu na ciekawy pomysł z tańcem (gość)

    Ciekawe z jakim wyprzedzeniem nagrywano cały ten program skoro jako osoba nadzorująca to zadanie był tam Tomasz Barański. Chyba sporo wcześniej, bo w tej wstrzymanej edycji tzg już go nie było. Zaprzestano chyba całkiem współpracy z nim w Polsacie skoro ostatnio pracował jako choreograf przy programie Star voice w tvp 2. Niemniej jednak przy tym zadaniu był jedną z czterech osób z tzg. Obok niego w jury była też tancerka Hania Żudziewicz. No i z dwoma chłopakami tańczyły też dwie inne tancerki z tzg. Były to Sara Janicka i Alesia Surova. Gdybym nie usłyszała w programie imienia Alesia i gdybym nie wiedziała, że tańczy ona w grupie Tomka to bym się nie zorientowała, że to ona. Dawno jej nie widziałam. Tańczyła w tzg w tvn. Nie poznałam jej.

    10.04.2020 20:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×