"Tylko Jeden" odcinek 6. Blanka Lipińska wchodzi do plecaka Marcina Krakowiaka! Przyniesie mu szczęście w półfinale?

Atak furii, odwiedziny gwiazdy UFC i niezwykle zacięte pojedynki półfinałowe – to wszystko w szóstym odcinku reality show "Tylko Jeden". Już teraz sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Tylko Jeden" odcinek 6. w piątek, 17.04.2020 o godz. 22:10w Polsacie! - sprawdź program tv

W szóstym odcinku reality show "Tylko Jeden" widzowie zobaczą aż dwie walki. Ich stawką będzie awans do finału, a presja związana z marzeniami o zawodowym kontrakcie wartym 200 000 złotych sięgnie zenitu. Ze sobą zmierzą się Adrian "Bartos" Bartosiński kontra Piotr "Leda" Walawski oraz Marcin "Krakus" Krakowiak kontra Tomasz "Tommy" Romanowski.

Karol Wesling walczył ze złamaną ręką! Znamy komplet półfinalistówZobacz więcej

Prowadząca program Blanka Lipińska będzie musiała opanować atak furii Piotra "Ledy" Walawskiego. Wejdzie też do plecaka Marcina "Krakusa" Krakowiaka. Czy tym przyniesie mu szczęście?

Zmęczonych kolejnym zbijaniem wagi zawodników na duchu podtrzyma największa polska gwiazda mieszanych sztuk walki i pretendent do mistrzowskiego pasa UFC – Jan Błachowicz. Spotkanie z idolem oraz wspólny trening na tarczach pięściarskich dodadzą uczestnikom pewności siebie. Do wyłonienia zwycięzców walk półfinałowych potrzebne będą dogrywki i nie wszyscy dobrze zniosą trud blisko piętnastu minut spędzonych w klatce sam na sam z wrogiem.

Trener MMA z programu "Tylko jeden" w obsadzie serialu! Kim jest Marcin Wrzosek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×