"Tylko Jeden". Uczestnicy nowego reality show Polsatu z Blanką Lipińską. Który z nich trafi do KSW?

"Tylko Jeden" to reality show, w którym przez osiem tygodni dziesięciu wojowników będzie trenować pod bacznym okiem dwójki trenerów, aby zdobyć sławę, popularność i co najważniejsze kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA. Poznaj uczestników!

Multimedia

"Tylko Jeden" Polsat - uczestnicy

"Tylko Jeden" to przyspieszony kurs życia zawodowego sportowca. Uczestnicy spędzą dwa miesiące w jednym domu, aby wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców oceniających każdy ich krok. Co tydzień z programem pożegna się jeden z nich. Dni między pojedynkami upłyną im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w wymagających a czasem bardzo nietypowych zadaniach specjalnych.

"The Four. Bitwa o sławę" i "Tylko Jeden" nowościami Polsatu! Co jeszcze obejrzymy wiosną 2020?Zobacz więcej

Przewodniczką, opiekunką i powierniczką uczestników będzie Blanka Lipińska. - Na co dzień w KSW pracowałam z dziewczynami, ale nie ukrywam, że lepiej czuję się w towarzystwie mężczyzn. Na ogół faceci są konkretniejsi i mniej rozstrojeni emocjonalnie, a gdy coś im się nie podoba to walą prosto z mostu, zamiast strzelać fochy. Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w "Tylko Jeden" - wskazuje Lipińska.

Bohaterowie reality show to sportowcy, którzy są zafascynowani MMA. To trenerzy, zawodnicy i pasjonaci sportów walki. Który z nich zostanie w domu "Tylko Jeden" do końca? Poznaj wszystkich w naszej galerii! Premiera programu 6 marca o godz. 22:05 w Polsacie!

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami", "Przyjaciółki" i Blanka Lipińska zapowiadają wiosnę w spocie ramówkowym Polsatu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Daniel (gość)

  Powinni to zamknąć A nie czyimś zdrowiem robić furorę .ludzie obudzić się

  20.03.2020 23:15
 • Daniel (gość)

  Powinni to zamknąć A nie czyimś zdrowiem robić furorę .ludzie obudzić się

  20.03.2020 23:13
 • Daniel (gość)

  Naogladali się filmów i robią szło z mordów bicia za kasę i to legalnie A debile tylko cierpią

  20.03.2020 23:11
 • Paula (gość)

  Życzę wszystkim mega wspaniałej przygody. Rywalizacja, męstwo i odwaga niech rozpocznie się walka o przetrwanie. Powodzenia

  07.03.2020 17:37
 • Archi (gość)

  Żebyś spłonął żywcem w pizdu

  06.03.2020 22:13
 • 365 (gość)

  Chyba kto najmocniej ja wydepta

  01.03.2020 12:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×