"Tylko muzyka. Must be the music”. Maciej Czaczyk, zwycięzca 2. edycji muzycznego programu Polsatu został księdzem!

Maciej Czaczyk, zwycięzca 2. edycji „Must Be The Music” porzucił karierę muzyczną i został księdzem. Uczestnik muzycznego talent show Telewizji Polsat przyjął już święcenia kapłańskie i został skierowany do parafii św. Jana Chrzciciela w Myśliborzu.

Multimedia

"Tylko muzyka. Must be the music” to muzyczne talent show Telewizji Polsat, które doczekało się w sumie 11. edycji. Ostatnio głośno zrobiło się o Macieju Czaczyku, triumfatorze 2. edycji "Must be the music” z 2011 roku. 17-letni wówczas Maciej Czaczyk swoimi umiejętnościami wokalnymi oraz grą na gitarze zachwycił m.in. Korę. Za zwycięstwo w programie oprócz 100 tys. złotych i praw do uczestnictwa na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011/2012, otrzymał także 100 tys. złotych od Radia RMF FM na kampanię reklamową swojej twórczości.

Muzyczne talent-show w polskiej telewizji. Co było przed "The Voice of Poland"?Zobacz więcej

Maciej Czaczyk z "Must be the music” został księdzem

Maciej Czaczyk po krótkiej przygodzie w branży muzycznej i wydaniu debiutanckiego albumu w 2012 roku, odnalazł w sobie powołanie do kapłaństwa. W sobotę (29.06.2019) Maciek Czaczyk przyjął święcenia kapłańskie i został skierowany do parafii św. Jana Chrzciciela w Myśliborzu. Zwycięzca 2. edycji "Must be the music” wciąż jednak chętnie śpiewa i gra na gitarze.

Przypominamy, że program "Must be the music. Tylko muzyka" emitowany był w Polsacie w latach 2011-2016. W "Must be the music" mogli brać udział nie tylko wokaliści, lecz także całe zespoły. W jury zasiadali Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Olga „Kora” Jackowska, Wojciech „Łozo” Łozowski i Piotr Rogucki. W programie Polsatu wypromowały się m. in. takie zespoły jak Enej, Future Folk i LemON, a także wokaliści Antoni Smykiewicz i Kortez.

Poniżej możecie zobaczyć występ Macieja Czaczyka z castingu do "Must be the music”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina (gość)

    Nasze miasto będzie miało muzykalnego księdza super

    03.07.2019 18:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×