"Tylko nie mów nikomu". Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Dziennikarz od lat borykał się z nadwagą aż osiągnął masę 180 kilogramów.

Multimedia

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski, który przez lata prowadził w telewizji programy publicystyczne, a teraz skupił się na dziennikarstwie śledczym, poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Dziennikarz od lat zmagał się z nadwagą. W 2012 roku udało mu się zrzucić zbędne kilogramy, jednak dopadł go efekt jo-jo i w końcu Tomasz Sekielski osiągnął wagę 180 kilogramów.

Tomasz Sekielski wypuszcza koszulki promujące film. Internauci oburzeni: zarabianie na pedofilii!Zobacz więcej

Na profilu dziennikarza na Facebooku pojawił się wpis, w którym poinformował on, że poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Sekielski przyznał, że zmobilizowała go do tego Henryka Krzywonos, która dzięki takiej operacji straciła 67 kilogramów.

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! 😱😱😱 Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.

Tomasz Sekielski podzielił się z fanami także krótkim filmem ze szpitala. Wideo zostało nakręcone tuż po operacji, a dziennikarzowi towarzyszy żona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Koza (gość)

  Babka, dobrze że Ty mniej źresz.

  29.08.2019 00:32
 • Babka (gość)

  Nie trzeba zmniejszać żołądka, tylko mniej żreć.

  28.08.2019 18:33
 • Mimi (gość)

  Trzymam kciuki..jestem 3 lata po takiej operacji. 40 kg w dół..nietasama kobieta...pozdrawiam

  28.08.2019 16:28
 • Aśka (gość)

  A Henia też się poddała operacj? Przydałoby się Jej tez.

  28.08.2019 12:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×