"Tylko nie mów nikomu". Tomasz Sekielski schudł 40 kilogramów! Dziennikarz przeszedł spektakularną metamorfozę

Tomasz Sekielski schudł 40 kilogramów! Dziennikarz, który w sierpniu br. poddał się operacji zmniejszenia żołądka jest nie do poznania. Jego spektakularna metamorfoza wprawiła internautów w osłupienie. Zobacz, jak obecnie wygląda Tomasz Sekielski.

Multimedia

Tomasz Sekielski przeszedł spektakularną metamorfozę!

Tomasz Sekielski w sierpniu br. przeszedł operację zmniejszenia żołądka, podczas której wycięto mu aż 80 procent narządu odpowiadającego m.in. za trawienie. Dziennikarz i twórca głośnego dokumentu pt. "Tylko nie mów nikomu" od lat borykał się z nadwagą — przed operacją ważył już 180 kilogramów.

Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol czy narkotyki, moim uzależnieniem było jedzenie — tłumaczył w „Dzień dobry TVN”.

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądkaZobacz więcej

Tomasz Sekielski schudł 40 kilogramów!

Operacja zmniejszenia żołądka była wielkim krokiem w walce o zdrowie i życie dziennikarza. Zabieg przebiegł bez problemów, ale dla Sekielskiego był to dopiero początek. Dziennikarz musiał zmienić swoje nawyki żywieniowe i wrócić do aktywności fizycznej, aby na dobre pokonać otyłość. Po kilku miesiącach w końcu mu się to udało.

Tomasz Sekielski od sierpnia 2019 r. przeszedł spektakularną metamorfozę, której efektami pochwalił się w mediach społecznościowych. Dziennikarz schudł ponad 40 kg i zmienił fryzurę. Odmieniony pojawił się na gali rozdania statuetek Grand Press. Sekielski został uznany Dziennikarzem Roku 2019 i odebrał nagrodę za głośny dokument "Tylko nie mów nikomu".

Internauci są zachwyceni metamorfozą dziennikarza. W komentarzach pod jego najnowszymi zdjęciami nie brakuje komplementów (pisownia oryginalna):

O kurde ale przemiana - gratuluję!

Ale metamorfoza 😳👍🙂

Jak dobrze że wraca Pan do zdrowia

Jak zmienił się Tomasz Sekielski od momentu operacji zmniejszenia żołądka? Zobacz w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×