"Tylko nie mów nikomu". TVN zmienia ramówkę, aby pokazać film Tomasza Sekielskiego o księżach-pedofilach

Dokument Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" bije wszelkie rekordy popularności. W sieci obejrzano go już ponad 18 mln razy. Film pokazywany był w Telewizji WP, a 17 maja 2019 r. pokaże go także TVN.

Multimedia

"Tylko nie mów nikomu" w piątek, 17.05.2019 o godz. 23:00 w TVN! - sprawdź program tv

"Tylko nie mów nikomu" to dokument w reżyserii Tomasza Sekielskiego, w którym ofiary księży-pedofilów, konfrontują się twarzą w twarz ze swoimi oprawcami. Film, którego premiera w internecie odbyła się w sobotę, 11 maja 2019, odbił się już szerokim echem na wielu płaszczyznach. Skutkiem publikacji dokumentu było m.in. złożenie wniosku o wykluczenie ze stanu duchownego jednego z księży, o których mowa w "Tylko nie mów nikomu".

"Tylko nie mów nikomu". Nie było wytrysku, nie było problemu. Dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele katolickim porusza i szokuje!Zobacz więcej

"Tylko nie mów nikomu" w TVN - kiedy oglądać?

Pierwsza telewizyjna emisja dokumentu odbyła się w czwartek, 16.05.2019 w Telewizji WP. W tym czasie stacja odnotowała rekordy oglądalności. Film obejrzało 170 tys. widzów, a ponowne emisje zaplanowane są na piątek, 17.05.2019 o godz. 23:00 i niedzielę, 19.05.2019 o północy.

Także TVN zdecydował się zmienić ramówkę, aby pokazać "Tylko nie mów nikomu". Będzie go można obejrzeć w piątek, 17 maja o godz. 23:00, zamiast filmu "Człowiek o żelaznych pięściach".

Będzie druga część filmu braci Sekielskich! Pokaże ją Netflix?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Robert (gość)

    Jestem młodą osobą która szanuje swoje wartości ,dziedzictwo i dziwię się po przeczytaniu kilku komentarzy jak łatwo jest manipulować większością z Was. Zapewne większość z Was wierzy też w transformersów. Nie chcę nikogo obrażać , ale jesteście równie zacofani jak motłoch ze średniowiecza . Pomyślcie o tym jak manipulują wami media , cymbały! .Uwierzycie we wszystko co wam powie śmieciowa telewizja taka jak polszmat , tvnic i tvpis. Obudźcie się prostaki ze wschodu! Iron Man nie istnieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    23.06.2019 12:49
  • Krystyna Czy napawde nie mozecie dosr ze TVN kazdo informacje bardzo mocno przedstawia w swoim stylu aby jak najbardziej oglupic narod .wiadomo ze zlo nalezy nazwac zlem ale nie wolno wszystkich mierzyc jedno miaro (gość)

    Ze

    22.05.2019 16:31
  • Nobel 69 (gość)

    Sztos

    20.05.2019 23:46
  • Edzia Kredzia (gość)

    Szkoda że starsze osoby tego nie zobaczą a jeśli zobaczą to i tak zawsze mają klapki na oczach l

    20.05.2019 23:46
  • Molenda2 (gość)

    Pamiętajcie zawsze jakaś nutria z krzaków wyskoczy

    20.05.2019 23:43
  • Wera (gość)

    Nareszcie prawda w oczy kole

    20.05.2019 23:42
  • Kapitalizm (gość)

    Precz z komuna

    20.05.2019 23:42
  • Wikary (gość)

    Brac sie w koncu za tłustych nierobów w kieckach!!

    18.05.2019 22:33
  • Teresa (gość)

    Pozdrawiam i przepraszam. .Chciałam naprawdę ale brakuje mi oczywiście odpowiednich słów do komentarza...

    18.05.2019 07:24
  • Polak (gość)

    I uważam też - aby było jasne - że ci zbrodniarze którym pedofilia zostala udowodniona - powinni ponieść karę tu na ziemi. Obojętnie jakiego są stanu.

    18.05.2019 00:38
  • Polak (gość)

    Drogi Xyz.... Nieskazitelnym wzorcem moralnym to powinien być i jest Bóg. Nie kościół. Bo kościół to ludzie. Grzeszni. Niedoskonali. I dosłownie "Kosciół" to nie budynki tylko Wspólnota. Nie księża. Księża tylko a może aż - głoszą Słowo Boże ludziom. Ale to nie znaczy, że są supermenami. Są ludzmi. Jezus wybrał apostołów sposród grzeszników. Nie przyszedł do świętoszkowatych. Przyszedł do "chorych" by ich uzdrowić. Zbawić. Jezus będąc na ziemi zarzucał kapłanom dewocję i pokazywał ją jako wadę nie zaletę. Poczytaj Pismo Święte. Gdzie jest powiedziane że ksiądz ma być wzorcem moralnosci??? Natomiast bardzo dobrze że taki film powstał - przyznaję Ci rację. Tylko chciałbym żeby było mniej tendencyjności, a więcej myślenia.

    18.05.2019 00:28
  • Xyz (gość)

    Właśnie teraz leci na TVN. Wczoraj był wyświetlany w telewizji WP TV ż czerwonym znaczkiem " tylko dla dorosłych " natomiast w TVN jest od lat 16tu.I w TVN jak do tej pory emitowany jest bez przerw na reklamy, a wczoraj WP TV przerywała projekcję na reklamy. Faktem jest że zjawisko pedofilii jest też niestety w innych kręgach jak nauczyciele wf, trenerzy sportowi czy słynna była kilkanaście lat temu afera z dyrygentem chóru chłopięcego, gdzie dużs część rodziców chłopców nie wierzyła w to i stała murem za owym dyrygentem słynnego chóru ale okazala się to prawda. Ale Kościół powinien być nieskazitelnym wzorcem moralnym i dlatego w tym środowisku musi to być piętnowane szczególnie.A jak się okazuje to nie marginalne zjawisko tylko ogólnoświatowe i na wielką skalę.Aż strach pomyśleć że to wierzchołek góry lodowej i ile może być jeszcze nie wykrytych spraw.Dobrze, że taki dokument powstał.

    18.05.2019 00:11
  • Marta (gość)

    Brawo Anna.. brawo Polak

    17.05.2019 23:25
  • Polak (gość)

    Ja bym byl za tym zeby ktos zrobił naprawde dobry film o tym zagadnieniu przenikający WSZYSTKIE WARSTWY SPOLECZNE. Trzeba nazwać pedofilie po imieniu - to zbrodnia. Ale trzeba też zobaczyć tendencyjność i wielkie ofiarowanie TVN aby szeroko rozpropagować po Polsce jacy to księża są pedofile. Sekielski - zrób film równy temu ale pokaż też tych zbrodniarzy w telewizji w medycynie w ekonomii i w innych dziedzinach dzialalnosci czlowieka.

    17.05.2019 23:04
  • Jojo (gość)

    Polecam ten reportaż. Nie oceniajmy wszystkich jedną miarą. Nie kazdy ksiadz jest zły. Tak samo ofiary ich nie są zli byli wykorzystywani. Dobrze ze się odzywaja. Brawa dla nich . niech im sie dobrze wiedzie.

    17.05.2019 23:03
  • Polak (gość)

    "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien". powiem tez jeszcze że idiotą jest ten, ktory odbiera swiat w barwach białym i czarnym. Ludzie inteligentni widzą inne odcienie tych kolorów.

    17.05.2019 22:59
  • Gość (gość)

    dobrze ze będą mogli zobaczyć go ludzie,ktorzy nie korzystają z internetu. Szkoda tylko, że "mocherowy beret" i tak nie będzie chciał spojrzeć prawdzie w oczy...