"Tylko nie mów nikomu" w TV! Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii wśród księży pokaże Telewizja WP! Kiedy oglądać?

Film Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w polskim Kościele, premierowo pokaże Telewizja WP. Stacja zaplanowała trzy emisje w najbliższych dniach maja. Kiedy dokładnie? Sprawdź!

Multimedia

W dokumencie "Tylko nie mów nikomu" ofiary księży-pedofilów, zostały skonfrontowane twarzą w twarz ze swoimi oprawcami. Rozmowy z dziewięcioma księżmi, którzy dopuścili się zbrodni pedofilii i molestowania, pokazują, co znaczy być bezkarnym sprawcą. "Tylko nie mów nikomu" to przełomowy film, który wywołał w Polsce wielką dyskusję. W ciągu kilku dni od premiery na kanale YouTube, ma już ponad 15 mln odtworzeń.

"Tylko nie mów nikomu". Nie było wytrysku, nie było problemu. Dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele katolickim porusza i szokuje!Zobacz więcej

"Tylko nie mów nikomu" w TV - kiedy oglądać?

Pierwsza telewizyjna emisja dokumentu już w najbliższy czwartek, 16.05.2019. Telewizja WP pokaże go o godz. 23:00, zaś bezpośrednio po filmie wyemitowany zostanie wywiad Marka Kacprzaka z Tomaszem Sekielskim. Kolejne emisje "Tylko nie mów nikomu" zaplanowano na piątek, 17.05.2019 o godz. 23:00 i w niedzielę, 19.05.2019 o północy.

Wirtualna Polska rozpoczęła również cykl autorskich publikacji #OczekujeReakcji. Chce w nim zwrócić uwagę na potrzebę stanowienia skutecznego prawa i problem chronienia przestępców seksualnych przez kościelnych hierarchów. W swoich materiałach WP będzie również przypominać o tym, jak reagować na każdą nieodpowiednią sytuację.

Będzie druga część filmu braci Sekielskich! Pokaże ją Netflix?Zobacz więcej

Tomasz Sekielski jest znanym dziennikarzem śledczym i publicystą z wieloletnim stażem. Był reporterem Faktów TVN, a następnie prowadził swoje autorskie programy, w tym "Teraz my". Stworzył program reporterski „Czarno na białym” w TVN24. Na początku 2018 roku uruchomił kanał w serwisie YouTube i rozpoczął zbiórkę funduszy na realizację dokumentu o pedofilii w polskim Kościele. Zapowiedział już, że film będzie miał kontynuację, jednocześnie pracuje nad dokumentem o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Artur Drożdże lat 41.ateista. (gość)

    Chrześcijaństwo i kościół to słowa ,które kojarzą mi się z największymi zbrodniami dokonywanymi w imię waszej wiary .palenie na stosach,święte inkwizycję ,które siłą narzucały waszą wiarę .powiecie mi kolego co ta wiara tobie daje.

    17.05.2019 22:14
  • Paweł (gość)

    Świetny atak na kościół i państwo po przez media zagraniczne wiadomo że są jednostki które trzeba piętnować ale nie cały kościół wieszacie psy na wszystkich duchownych i na chrześcijaństwo na świecie.Do głosu dochodzą milionerzy z zagranicy którzy mają zaplecze żeby siać chaos i zgorszenie w śród dzieci i młodzieży. LGBT nie wiem co to jest i nie che widzieć w szkole czegoś takiego jak pedały i lizbijki mówią o swoim wynaturzeniu.

    16.05.2019 22:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×