TYLKO U NAS! Jarosław Jakimowicz i Piotr Szwedes nakręcą alternatywę "Młodych Wilków" ze starą obsadą!

Fani "Młodych wilków" od lat czekają na powrót kultowej produkcji z lat 90. Prace nad 3. częścią trwają już w Szczecinie, ale w filmie Jarosława Żamojdy nie zobaczymy starej obsady. Na przeciw oczekiwaniom fanów wychodzą jednak Jarosław Jakimowicz i Piotr Szwedes, którzy w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl zapowiedzieli realizację alternatywy "Młodych Wilków"!

Multimedia

"Młode wilki" powrócą. Kultowa produkcja w reżyserii Jarosława Żamojdy, która stała się wizytówką polskiego kina lat 90. doczeka się dwóch wersji. Nad jedną pracuje obecnie reżyser Jarosław Żamojda, ale według zapowiedzi producenta w filmie nie zobaczymy jednak gwiazd poprzednich części: Jarosława Jakimowicza i Piotra Szwedesa. Ma to być nowa historia o nowym pokoleniu, które wchodzi w życie.

Powstanie 3. część kultowego filmu! Kto w obsadzie? Kiedy start zdjęć? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jarosław Jakimowicz i Piotr Szwedes postanowili wyjść na przeciw oczekiwaniom widzów i zrealizować własną wersję "Młodych wilków" ze starą, dobrze znaną widzom obsadą. Film powstaje pod tytułem "Wilki", obecnie trwają przygotowania do realizacji.

Jak ujawnił Jarosław Jakimowicz w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl: -Mieliśmy zaczynać zdjęcia w lipcu, ale pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że jest problem. To był dla nas pewien cios, ale otrząsnęliśmy się, nie poddaliśmy się. Musieliśmy znaleźć producenta, mieć pieniądze, napisać scenariusz. Na razie nie chcemy zdradzać szczegółów, bo raz już się przejechaliśmy, a kontrakty nie są podpisane. Najważniejsze jest to, że nikt nam nie odmówił. Wszyscy są za wersja "Wilków" z Wilkami. - powiedział.

Paweł Deląg zdradził, czy zagra w 3. części kultowego filmu! [WIDEO]Zobacz więcej

-W pełnym składzie wrócimy ludziom do głów i mam nadzieję, że będzie to powrót udany, mądry i skuteczny. Przeniesiemy kawałek życia, który przenieśliśmy 20 lat temu - powiedział serwisowi Telemagazyn.pl Piotr Szwedes.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×