TYLKO U NAS! Q&A "Zbigniew Urbański: Prawdziwe zbrodnie" odc. 8. Kobieta na krawędzi [WIDEO]

W 8. odcinku programu "Zbigniew Urbański: Prawdziwe zbrodnie" poznamy historię kobiety na krawędzi - Jennifer San Marco. Zobacz Q&A z tego odcinka.

Multimedia

San Marco pracowała jako dyspozytor policyjny w Santa Barbara w połowie lat ‘90, gdzie z racji stanowiska, przechodziła kontrolę psychologiczną. Została usunięta z pracy, co nie było niczym dziwnym, biorąc pod uwagę stres związany z zawodem. Następnie przez jakiś czas pracowała jako urzędnik pocztowy. W 2004 roku kobieta przeniosła się do małego miasteczka w Nowym Meksyku. Według znajomych, San Marco miała zapędy rasistowskie.

W styczniu 2006 roku, San Marco zastrzeliła swojego sąsiada, a następnie udała się do Kalifornii. Kobieta wjechała na teren zakładu poczty w mieście Goleta, gdzie wcześniej pracowała. Zabiła sześciu pracowników, zanim targnęła się na swoje życie. San Marco wierzyła, że była obiektem spisku skupionego w obiekcie pocztowym. Przypuszcza się, że paranoja morderczyni mogła być przyczyną jej brutalnych zachowań.

CZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS! Q&A "ZBIGNIEW URBAŃSKI: PRAWDZIWE ZBRODNIE" ODC. 7. ZABÓJCA GLINIARZY [WIDEO] TYLKO U NAS! Q&A "ZBIGNIEW URBAŃSKI: PRAWDZIWE ZBRODNIE" ODC. 6. TRAGEDIA W SOHO [WIDEO]

STUDIO ZE ZBIGNIEWEM URBAŃSKIM Gościem Zbigniewa Urbańskiego będzie Ewa Woydyłło doktor psychologii i terapeuta uzależnień. Od 1987 roku związana z Ośrodkiem Terapii Uzależnień Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracuje w Fundacji im. Stefana Batorego, gdzie koordynuje Regionalny Program Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×