"Tylko z tobą". Kiedy ostatni odcinek tureckiej telenoweli? Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Koniec "Tylko z tobą"! W ostatnim odcinku tureckiej telenoweli nie zabraknie emocji! Czy Nur i Yigit w końcu będą szczęśliwi? A może nie jest im pisane szczęśliwe zakończenie? Sprawdź, kiedy ostatni odcinek "Tylko z tobą"!

Multimedia

"TYLKO Z TOBĄ" OSTATNI ODCINEK WE WTOREK, 14.03.2017 O GODZ. 17:10 W TVP2!

Historia miłości Yigita (Tolgahan Sayisman) i Nur (Amine Gulse) dobiega końca. Przed nami ostatni odcinek tureckiej telenoweli, która skradła serca polskich widzów. Obejrzymy go we wtorek, 14 marca. Co się wydarzy? To będzie naprawdę dramatyczny koniec!

Koniec "Tylko z tobą"! Wiemy, co zastąpi popularną turecką telenowelę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 166. odcinku "Tylko z tobą" Yigit i Nur wyjaśniają sobie wszystko i wiedzą na pewno, że nie potrafią żyć bez siebie. Kiedy Nur wraca do domu, nad basenem spotyka Aytül (Aysegül Günay). Kobieta mierzy do niej z pistoletu! Nadchodzi też Yigit, słyszy co mówi Aytül i błaga ją, aby uspokoiła się i opuściła broń. Wtedy przybiega też Iclal (Safak Pekdemir).

Aytül jest zdeterminowana i wydaje się, że nic ani nikt nie jest w stanie powstrzymać ją przed naciśnięciem spustu. W ostatnim momencie Yigit osłania swoim ciałem Nur i razem z ukochaną wpada do basenu. Kozan jest nieprzytomny, a Nur zrozpaczona. Iclal jest w szoku. Zdezorientowana Aytül strzela także do siebie! Jak to wszystko się zakończy? Czy Yigit umrze?

Zobacz galerię

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Fatih czy Yigit? Z kim Nur weźmie ślub w ostatnim odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • kolo (gość)

    poziom intelektu tych którym się to g.... podoba odzwierciedla się przy urnach

    20.03.2018 07:43
  • zyx (gość)

    CO ZA HAŁA ! TO NIEPRAWDOPODOBNE ZEBY TAKIEGO GNIOTA SPROWADZIĆ, CHYBA ZA DARMO GO DOSTALI. NIBY NOWOCZESNE SPOŁECZEŃSTWO A RELACJE WZAJEMNE JAK NA DWORZE SUŁTANA. MAJĄ SŁUŻBĘ, TRAKTUJA JĄ JAK NIEWOLNIKÓW- KRZYCZĄ, PONIZAJĄ...

    14.11.2017 19:42
  • Maja (gość)

    Najlepszy film świata Tylko z Tobą

    14.03.2017 16:07
  • GOSKA (gość)

    dobrze się oglądało, potrafił wciągnąć, niektóre sceny za długo się ciągły, ale jak w tego typu filmach.

    14.03.2017 10:02
  • MARIOLA (gość)

    SUPER FILMIK

    13.03.2017 16:05
  • Nur (gość)

    telefon do nur

    12.03.2017 17:42
  • Maja (gość)

    ja tam chciałam numer firmy Kozan

    12.03.2017 17:40
  • 😂 (gość)

    Gościu nuda źle osadzasz jak nie lubisz tego serialu to nie oglądaj 😈 ja tam kocham tylko szkoda że to już koniec 😭

    10.03.2017 14:34
  • nuda (gość)

    ,Jedno i to samo w koło macieja .G....no nie serial 'szkoda na to czsu

    08.03.2017 19:55
  • jagoda (gość)

    Do Maggi - nawet gdyby Twoja Matka byłaby podobna do tej wiedźmy z serialu, to nigdy nie wyrażaj się w ten sposób o Niej, to przecież Twoja Matka, drugiej nie będziesz miała. Matki kocha się bezwarunkowo.

    08.03.2017 15:50
  • Bozka (gość)

    Serial super.Troche sie wlokl.Szkoda ze juz sue konczy.Przerazaja mnie natomiast w komentarzach wulgarne teksty.Czy służy to temu, żeby komentować film , czy rzucać nuecerzuralnym językiem,tym samym sąd upust swoim emocjom na temat filmu?Co niektórzy powinni się zastanowić nad polskim językiem.Ogólnie serial wciągający.Mogli dopisać kilka odcinków.Widzowie są ciekawi.Ostatnie seriale tureckie które oglądałam są bardzo fajne.

    06.03.2017 19:12
  • madzia (gość)

    Tak pobiorą się a Mert przyjdzie na slub uśmiechnięty o własnych siłach także happy end. Jednak czuje niedosyt , co dalej z wredną nazan? Oby wróciła do brata i zajął się nią ten podstarzały co jej kwiatki przynosił. Co dalej z yaren? niech jedzie do usa z powrotem. Co dalej z elmas? niech sie nie waży wracać do podłego cahita, niezdecydowana pinda z niego nie mężczyzna. Iclal powinna byc szczesliwa z firatem a fatih tez powinien byc z kims, moze z elmas nawet?

    06.03.2017 18:39
  • babcia (gość)

    Niektóre wątki pozostały otwarte, więc wszystko możliwe, że reżyser zechce pociągnąć kiedyś tę bajkę. W ogóle to intryga na intrydze, faceci miękkie pi...y, chcieliby po 2 naraz, niezdecydowani, niemęscy. Dla mnie cukiereczkiem jest Fatih, mój typ faceta ! Ach.....

    04.03.2017 11:09
  • Eliza (gość)

    Jak zaczęłam oglądać ten serial to przyznam że potrafi wciągnąć.Jednak im bardziej się ogląda to się dostrzega że ten cały turecki serial opiera się wyłącznie na intrygach bohaterów.Troche bez sensu.Moze zamysłem reżysera było too aby przyciągnąć widzów,bo jak wiadomo co intrygujące to przyciąga.Serial burzliwy i pełen zaskakujących zwrotów akcji,mometami aż śmieszny.Dla mnie osobiście ten serial jest przesadzony ale to moje zdanie.Pozdrawiam

    04.03.2017 00:53
  • Beti (gość)

    Zenia powinnaś pisać scenariusz ehaha, yigit i nur hodują kozy i mają 500+ ale ubaw na koniec serialu

    04.03.2017 00:32
  • ja (gość)

    Najlepsze jest to ze zaczęłam go oglądać jeszcze raz od początku na kompie. Turecki serial góra.

    02.03.2017 21:50
  • ja (gość)

    Zenia to chyba chłopak bo tak myślą tyło oni. Haha

    Poza tym to najlepszy serial jaki był w tv. Wszystkie polskie się chowają bo są tak poplątane ze masakra. Tylko z tobą uwielbiam Powiem ze najbardziej lubię Elmas ona jest poprosi słodka. Szkoda ze niedługo koniec. To był jedyny film jaki oglądałam.

    02.03.2017 21:48
  • amanda (gość)

    Kocham Nur i Yita Kozana a Elmas to super babeczka a w Fatihu jestem zakochana

    02.03.2017 18:46
  • Maggi (gość)

    Ta aytul to cała moja matka...Mam nadzieję że ja nie wyląduje w psychiatryku chociaż sama by mnie tam wysłała a moja córka przejrzy na oczy i pokornie wróci do domu.

    01.03.2017 23:19
  • ddddddddd (gość)

    Zenia- lecz się, proszę. Wtedy świat będzie piękniejszy.

    01.03.2017 18:26
NowszeStarsze