"Tylko z tobą" odcinek 105. Harun słabnie pod domem Yigita! Co z nim będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Harun pojawił się nagle w życiu Yigita, ale ten nie chce mieć z nim nic wspólnego. Mężczyzna jest jednak słabego zdrowia. Co z nim będzie? Sprawdź, co wydarzy się w 105. odcinku "Tylko z tobą"!

Multimedia

"TYLKO Z TOBĄ" ODCINEK 105. WE WTOREK, 13.12.2016 O GODZ. 17:05 W TVP2!

Yigit (Tolgahan Sayisman) nie chce znać Haruna, który budzi u niego złe wspomnienia z dziećiństwa. Razem z Cahitem (Tugay Mercan) próbuje zapomnieć o przykrościach, które ich spotkały za młodu. Harun chce jednak odzyskac rodzinę.

W 105. odcinku serialu "Tylko z tobą" Nur (Amine Gulse) nie daje za wygraną i ponownie oświadcza Yigitowi, że będzie o niego walczyć. Emin z trudem daje się przekonać do powrotu na łono rodziny. Jest jednak ciągle zły na Elmas (Tuğçe Kumral). Aytul (Aysegül Günay) z Iclal (Safak Pekdemir), odwiedzając Yigita, spotykają też Nur.

Adil prosi Yigita, żeby ten do niego przyjechał. Gdy Yigit się u niego pojawia i spotyka Haruna, wpada w szał i ucieka. Harun zdołał mu jednak przekazać wieść, że ma młodszą od nich córkę, która jest w Stambule. Prosi go o opiekę nad nią.

Wkróce Harun pojawia się przed domem Yigita, gdzie spotyka Merta. Nagle słabnie i pada na ziemię. Świadkiem wsyztskiego jest Nur. Yigit wciąż jednak jest niewzruszony. Co będzie z Harunem?

Zobacz galerię

TYLKO Z TOBĄ - CZYTAJ TAKŻE:

YIGIT WYBUCHA AGRESJĄ! ZROBI KRZYWDĘ NUR? [WIDEO+ZDJECIA]
AMINE GULSE, CZYLI NUR Z "TYLKO Z TOBĄ" TO MISS TURCJI 2014! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"TYLKO Z TOBĄ" - STRESZCZENIA ODCINKÓW. SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W SERIALU!

Komentarze

Skomentuj
  • MAGDA (gość)

    Kotyl Lalka Tata

    13.12.2016 17:11
  • lol (gość)

    gitara siema

    13.12.2016 14:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×