"Tylko z tobą" odcinek 108. Yagmur wprowadza się do Kozanów! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W wyniku dramatycznych wydarzeń Yigit proponuje Yagmur, aby zamieszkała w jego rezydencji. Jak to się skończy? Sprawdź, co wydarzy się w 108. odcinku "Tylko z tobą".

Multimedia

"Tylko z tobą" odcinek 108. - TVP2, piątek, 16 grudnia 2016, godz. 17:05

Yigit (Tolgahan Sayisman) dowiedział się o tym, że ma siostrę tuż przed śmiercią ojca. Kozan nie miał ochoty poznawać swojej siostry, ale słowa ojca nie dawały mu spokoju i postanowił ją odnaleźć. Wszystko wskazuje na to, że Yagmur również nie chce utrzymywać kontaktu z krewnymi, ponieważ podczas pierwszego spotkania z bratem, rozbiła mu na głowie butelkę.

W 108. odcinku serialu "Tylko z tobą" Yagmur wdaje się w bójkę w barze, w którym pracuje. Dziewczyna trafia do aresztu, a jedyną osobą, która może jej pomóc jest Yigit. Kozan załatwia siostrze zwolnienie z aresztu i proponuje, aby zatrzymała się w jego domu. Dziewczyna protestuje, ale Yigit stawia na swoim. Nowa lokatorka nie przypada do gustu mieszkańcom rezydencji, zwłaszcza Aytul (Aysegül Günay ), która na jej widok wpada w szał. W końcu Elmas (Tuğçe Kumral) zaprasza Yagmur do swojego pokoju. Zaprzyjaźnią się?

Zobacz galerię

TYLKO Z TOBĄ - CZYTAJ WIĘCEJ:

YIGIT POZNAJE SIOSTRĘ! YAGMUR ATAKUJE KOZANA [WIDEO+ZDJĘCIA]
AMINE GULSE, CZYLI NUR Z "TYLKO Z TOBĄ" TO MISS TURCJI 2014! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"TYLKO Z TOBĄ" - STRESZCZENIA ODCINKÓW. SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W SERIALU!

Komentarze

Skomentuj
  • YIGIT & YAGMUR (gość)

    POSENKA

    23.06.2020 23:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×