"Tylko z tobą" odcinek 110. Nur i Fatih na kolacji! Yigit dowie się o ich uczuciu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Fatih zaprasza Nur na kolację. Czy Yigit dowie się, co ich łączyło? Sprawdź, co wydarzy się w 110. odcinku "Tylko z tobą".

Multimedia

"Tylko z tobą" odcinek 110. - TVP2, wtorek, 20 grudnia 2016, godz. 17:05

Yigit (Tolgahan Sayisman) przechodzi ogromną rewolucję w życiu. Wciąż nie może wybaczyć Nur (Amine Gulse) ślubu z Keremem, później Cahit (Tugay Mercan) zatrudnił Nur jako swoją asystentkę. W międzyczasie pojawił się schorowany ojciec Yigita i Cahita, który tuż przed śmiercią poinformował, że Kozanowie mają jeszcze siostrę. Okazało się, że Yagmur (Gözde Mutluer) nie jest grzeczną dziewczynką.

Na domiar złego firma Yigita zaczęła współpracę z Fatihem (Taner Rumeli), który okazał się znajomym z dzieciństwa Nur. Zażyłość tych dwoje nie podoba się Kozanowi.

W 110. odcinku serialu "Tylko z tobą" Nur i Fatih idą na kolację, podczas której wspominają dawne lata. Kiedy mężczyzna odwozi Nur do domu, spotykają Yigita. Kozan denerwuje się na ich widok, zwłaszcza gdy widzi, że oboje wchodzą do domu Nur. Yigit nie wie jednak, że Fatih chciał odwiedzić Tayyara (Ümit Yesin) i Hafize (Hülya Gülşen Irmak).

Później Nur zwierza się Elmas (Tuğçe Kumral), że nie chce, aby Yigit dowiedział się, co łączyłą ją i Fatiha. Czy Kozan mimo wszystko pozna prawdę?

W domu Kozanów panuje napięta atmosfera przez obecność Yagmur, która zachorowała na świńską grypę. Elmas, bojąc się, że się zaraz postanawia przenieść się do pokoju Cahita. Aytul (Aysegül Günay) natomiast nie może znieść obecności nowej lokatorki i po wielkiej awanturze z Yigitem oświadcza, że wyprowadza się.

Zobacz galerię

TYLKO Z TOBĄ - CZYTAJ WIĘCEJ;

YIGIT ZAZDROSNY O FATIHA! CO GO ŁĄCZY Z NUR? [WIDEO+ZDJĘCIA]
AMINE GULSE, CZYLI NUR Z "TYLKO Z TOBĄ" TO MISS TURCJI 2014! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"TYLKO Z TOBĄ" - STRESZCZENIA ODCINKÓW. SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W SERIALU!

Komentarze

Skomentuj
  • siper123 (gość)

    mega serial:-D

    20.12.2016 14:45
  • NN (gość)

    Jak długo oni chcą sobie grać na nerwach.

    20.12.2016 10:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×