"Tylko z tobą" odcinek 111. Nazan spada ze schodów! Elmas ją zepchnęła?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejne dramatyczne wydarzenia w rodzinie Kozanów. Tragedia znowu przytrafi się Nazan. Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie odcinka 111. "Tylko z tobą"!

Multimedia

"TYLKO Z TOBĄ" ODCINEK 111. WE WTOREK, 10.04.2018 O GODZ. 13:05 W TVP2!

Po śmierci ojca Yigit (Tolgahan Sayisman) poznał swoją siostrę, Yagmur (Gözde Mutluer) i przyjął ja do swojego domu. Aytul (Aysegül Günay) i Iclal (Safak Pekdemir) oczywiście są z tego powodu niezadowolone. Na dodatek w firmie Yigita pojawił się Fatih (Taner Rumeli), którego Nur (Amine Gulse) zna z przeszłości.

Nur i Fatih na kolacji! Yigit dowie się o ich uczuciu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 111. odcinku serialu "Tylko z tobą" Nur nie ma odwagi przyznać się Yigitowi do dziecięcej miłości. Wcześniej opowiedziała o wszystkim Elmas (Tuğçe Kumral), którą teraz odwiedza Hafize (Hülya Gülşen Irmak) w domu Kozanów. Elmas opowiada jej o dylematach Nur wobec Fatiha i konieczności zachowania tajemnicy przed Yigitem. Okazuje się jednak, że rozmowę Elmas i Hafize podsłuchuje Iclal, która od razu rusza z tą rewelacją do Yigita.

Nazan (Yonca Cevher) robi awanturę Elmas, a następnie celowo potyka się i spada ze schodów. Elmas przysięga, że nie miała z tym nic wspólnego, ale Aytul namawia służące, żeby zeznawały inaczej. Nazan trafia do szpitala, a Elmas jest przerażona, że o wszystkim dowie się Cahit (Tugay Mercan) i uwierzy, że to ona chciała zabić Nazan.

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"TYLKO Z TOBĄ" - STRESZCZENIA ODCINKÓW. SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W SERIALU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×