"Tylko z tobą" odcinek 114. Skandal na imprezie firmowej! Yigit wynosi pijaną Nur z klubu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nur wypija na imprezie firmowej zdecydowanie za dużo alkoholu. Yigit wynosi ją z klubu na oczach wszystkich. Co wydarzy się w 114. odcinku "Tylko z tobą"?

Multimedia

"Tylko z tobą" odcinek 114. - TVP2, wtorek, 27 grudnia 2016, godz. 17:05

Nur (Amine Gulse) z Fatihem (Taner Rumeli) przyszła na imprezę firmową, co bardzo nie spodobało się Yigitowi (Tolgahan Sayisman). Wspólne pojawienie się Nur i Fatiha nie umknęło oczywiście uwadze pozostałym współpracownikom, którzy szeroko komentowali ten fakt.

Iclal (Şafak Pekdemi) bardzo liczyła, że na przyjęciu zbliży się do Kozana, jednak przez złe samopoczucie Merta musiała zostać w domu. Kobieta poprosiła jednak Firata (Hakan Dinçkol), aby donosił jej, co dzieje się na imprezie.

Nur i Fatih razem na imprezie firmowej. Co na to Yigit? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 114. odcinku serialu "Tylko z tobą" zdenerwowana Nur wypija dużą ilość alkoholu na imprezie. Fatih próbuje zapanować nad roześmianą i krzykliwą kobietą, jednak nie udaje mu się to. Do akcji wkracza Yigit. Nur jednak nie ma zamiaru uspokoić się i wiesza mu się na szyi. Firat z ukrycia robi im zdjęcia i wysyła Iclal, a pozostali współpracownicy obserwują skandaliczną scenę z niedowierzaniem. Zdenerwowany Yigit wynosi pijaną Nur z baru i odwozi do domu.

Zobacz galerię

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Sprawdź, co wydarzy się w serialu! [WIDEO+GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Wik cia (gość)

    zajebisty film czekam na nowe odcinki

    26.12.2016 17:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×