"Tylko z tobą" odcinek 119. Aytul dowiaduje się prawdy o Nur i Yigicie! Co zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nur i Yigit znowu są razem, ale nie chcą, żeby ktoś się o tym dowiedział. Mają nadzieję, że uda im się utrzymać to w tajemnicy. Sprawdź, co wydarzy się w 119. odcinku "Tylko z tobą"!

Multimedia

"TYLKO Z TOBĄ" ODCINEK 119. W PIĄTEK, 20.04.2018 O GODZ. 13:05 W TVP2!

Nur (Amine Gulse) i Yigit (Tolgahan Sayisman) wyjaśnili sobie wszystko i znowu są razem szczęśliwi. Nur wyjawiła też Fatihowi (Taner Rumeli), że kocha Yigita, a ten zapowiedział, że będzie im kibicował. Aytul (Aysegül Günay) czuje, że coś jest na rzeczy. Odwiedziła Nazan (Yonca Cevher) i znowu spiskowała.

W 119. odcinku serialu "Tylko z tobą" Elmas (Tuğçe Kumral) wyznaje Cahitowi (Tugay Mercan), że wie, iż on jej nie kocha i nigdy nie założą rodziny. Wracając z pracy, Yigit i Nur spotykają Yagmur (Gözde Mutluer) i Emina (Yağızkan Dikmen), którzy spędzają miło czas na placu zabaw. Kiedy jednak Yagmur mówi Eminowi, że Nur i Yigit ich obserwują, chłopak wpada w popłoch.

Nur i Yigit są szczęśliwi. Aytul spiskuje! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po powrocie do domu, Yigit rozmawia z Cahitem. Podsłuchuje ich Aytul, która jednocześnie dowiaduje się, że Yigit i Nur znów są razem. Obiecuje jednak Yigitowi, że nie wyjawi tego Iclal (Şafak Pekdemi), aby chronić Merta. Matka Tayyara zamieszka z nimi na stałe. Aytul wpada w szał na wieść, że Iclal, przy pomocy Firata, otwiera nowe atelier z biżuterią. Sugeruje też, że ma o nich nowe wiadomości.

Zobacz galerię

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Sprawdź, co wydarzy się w serialu! [WIDEO+GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×