"Tylko z tobą" odcinek 136. Yigit zwalnia Nur i przerywa jej występ na aukcji! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nur postanowiła znowu zostać modelką, aby zaradzić swoim problemom finansowym. Niestety, to nie podoba się Yigitowi... Sprawdź, co wydarzy się w 136. odcinku serialu "Tylko z tobą"!

Multimedia

"TYLKO Z TOBĄ" ODCINEK 136. W PIĄTEK, 18.05.2018 O GODZ. 13:05 W TVP2!

Yigit (Tolgahan Sayisman) nie może poradzić sobie z myślą, że Nur (Amine Gulse) znowu chce zostać modelką i pokazywać się innym w roznegliżowanych strojach. W końcu jego niezadowolenie znajdzie ujście.

Policja w domu Kozanów! Po kogo przyszła? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 136. odcinku serialu "Tylko z tobą" Yigit zwalnia Nur z pracy! Dziewczyna jest wściekła. Robi mu wyrzuty, a jej rozstrzęsienie zauważa później Fatih (Taner Rumeli), który próbuje ją uspokoić. Firma Kozanów znów zostaje ostrzelana z broni maszynowej. Faith uznaje, że niebezpiecznie będzie jechać w daleką drogę, wizytując fabrykę. Mają polecieć śmigłowcem.

Po kolejnej sprzeczce Yagmur (Gözde Mutluer) i Emin w końcu zbliżają się do siebie. Dochodzi do namiętnego pocałunku. Nur, tuż przed aukcją, dowiaduje się, że nowe tajemnicze zlecenie modelingowe to decyzja Iclal (Şafak Pekdemi). Obawia się swojego wyjścia i okazuje się, że ma rację. Plan Iclal realizuje się. Na widok Nur na scenie Yigit jest bardzo wzburzony. Daje temu wyraz, wchodząc na scenę. Co zamierza?

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź, co wydarzy się w serialu! [WIDEO+GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • bulka (gość)

    kiedy ostatni odcinek?

    31.01.2017 20:58
  • Super filmy (gość)

    Super film

    31.01.2017 20:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×