"Tylko z tobą" odcinek 152. Cahit wynajmuje dom dla siebie i Nazan! Co na to Elmas? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Cahit wciąż nie przyznał się ciężarnej Elmas, że nie rozwiódł się z Nazan. Kozan w tajemnicy wynajmuje też dom dla siebie i swojej żony. Sprawdź, co wydarzy się w 152. odcinku "Tylko z tobą".

Multimedia

"Tylko z tobą" odcinek 152. - środa, 22 lutego 2017, godz. 17:05

Cahit (Tugay Mercan) i Elmas (Tuğçe Kumral) spodziewają się dziecka. Po wielu intrygach żony, Kozan rozstał się z nią i postanowił związać się z Elma i razem z nią wychować dziecko. Po czasie jednak miłe wspomnienia wróciły, a Nazan (Yonca Cevher) zaczęła walczyć o względy Cahita. Mimo wszystko doszło do sprawy rozwodowej. Kozan nie potrafił oficjalnie rozstać się z Nazan, ale postanowił zachować to w tajemnicy. Cahit wmówił Elmas, że ich wyrok czeka na uprawomocnienie.

Fatih wyjawi sekret Fikret? Co na to Nur? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 152. odcinku serialu "Tylko z tobą" Cahit i Nazan stają się sobie coraz bliżsi, jednak w rezydencji Kozanów nie mogą pobyć tylko ze sobą. Cahit postanawia kupić dom, w którym razem z Nazan będzie mógł wieść szczęśliwe życie. Czy Elmas dowie się o tym?

Tymczasem Fatih (Taner Rumeli) każe Fikret (Zeynep Köse) wyjechać. Kobieta obiecuje, że spełni jego prośbę, jednak potrzebuje jeszcze dwóch dni. Fatih przystaje na jej warunki.

Firat (Hakan Dinçkol) ponownie kontaktuje się z Iclal (Şafak Pekdemir) i wyznaje jej miłość. Czy Iclal zwiąże się z nim?

Zobacz galerię

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Sprawdź, co wydarzy się w serialu! [WIDEO+GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×