"Tylko z tobą" odcinek 158. Nur w więzieniu! Aytül planuje ją zabić! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dramatyczne chwile czekają Nur. Po potrąceniu samochodem Merta, kobieta trafi do więzienia! Co z nią będzie? Sprawdź, co wydarzy się w 158. odcinku serialu "Tylko z tobą"!

Multimedia

"TYLKO Z TOBĄ" ODCINEK 158. W CZWARTEK, 2.03.2017 O GODZ. 17:05 W TVP2!

Po tym, jak Fikret (Zeynep Köse) odurzyła Nur (Amine Gulse), kobieta przestała panować nad sobą. Wsiadła do samochodu, a pod koła wpadł jej Mert (Poyraz Bayramoğlu). To sprawiło, że jej zycie znowu zostało wywrócone do góry nogami.

W 158. odcinku serialu "Tylko z tobą" jesteśmy trzy miesiące po tragicznych wydarzeniach. Nur siedzi w więzieniu i czeka na proces. Jest podekscytowana, gdy dowiaduje się, że jakiś mężczyzna przyszedł ją odwiedzić. Ma nadzieję, że to Yigit (Tolgahan Sayisman), kiedy wchodzi do sali wizyt widzi jednak Fatiha (Taner Rumeli).

Nur potrąca Merta! Czy chłopiec przeżyje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fatih pomaga Nur w obronie i postanawia odiwedzać regularnie. Jest przekonany, że Nur zostanie uniewinniona przez sąd. Tymczasem, Yigit nie chce mieć z nią nic wspólnego. Wraz z Iclal (Şafak Pekdemir) zajmuje się Mertem, przechodzącym rekonwalescencję po wypadku. Chłopiec bardzo chce, aby jego rodzice znowu byli razem.

Aytül (Aysegül Günay) wynajmuje zbirów, żeby w więzieniu zabili Nur. Po nagłym i dramatycznym porodzie, Elmas (Tuğçe Kumral) ciągle przebywa w szpitalu z dzieckiem. Tayyar (Ümit Yesin) odbywa ostrą rozmowę z Cahitem (Tugay Mercan) w szpitalu. Emin (Yağızkan Dikmen) nie jets już z Yagmur (Gözde Mutluer) i spotyka się z Yaren (Ege Kökenli). Yagmur nie może się z tym pogodzić.

Zobacz galerię

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Dramatyczny koniec serialu o miłości Nur i Yigita! Kiedy ostatni odcinek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • I (gość)

    Witam mam pytanie jakim autem jeździ główna bohaterka Nur chodzi mi o markę o dokładny model

    05.03.2017 17:20
  • Wrzos (gość)

    Film po prostu żałosny nie oglądam go bo szkoda czasu

    03.03.2017 23:11
  • Sysia02 (gość)

    Szkoda że niema płyty DVD tak bym kciała mieć

    03.03.2017 11:07
  • Monika (gość)

    WIECIE CO? JAK WAM SIĘ NIE PODOBA TO NIE OGLĄDAJCIE! POLAKOM TO ODPOWIADAJĄ SAME PATOLOGICZNE SERIALE TYPU ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH I TRUDNE SPRAWY! ŻENADA.

    02.03.2017 18:12
  • zygi (gość)

    Super serial.

    02.03.2017 15:54
  • Ja (gość)

    Trucie truciem, ale gęś siedzi tylko i wyłącznie przez własną głupotę i tupet. Widziała jak na dłoni, że nowa koleżnaka coś nie halo, nawet brat nie chciał jej znać... Ale nieee to wszystko wina otoczenia, że z chłopca zrobiła kalekę.

    02.03.2017 14:49
  • Halina (gość)

    Polskie seriale sa idiotyczne

    02.03.2017 12:10
  • Men49 (gość)

    Film jest suuuper,a jak sie komus niepodoba to niech nie oglada !!!!!!😈😈😈

    02.03.2017 08:09
  • Alya (gość)

    Nigdy nie widziałam głupszego serialu. Z jednej strony wieczni intryganci, a z drugiej idioci, którzy niczego nie dostrzegają. Film dla inteligentnych inaczej... Dobrze, że sie kończy bo wystarczy tych bzdur.

    01.03.2017 23:35
  • Ania (gość)

    DOKLADNIE ZAWALU MOZNA DOSTAĆ. Ja się nerwowo wykończę przez ten serial :D To prawda że za mocno skomplikowali bo zostało zaledwie ok. 7 odcinków

    01.03.2017 22:26
  • Ela (gość)

    Fajny film przeplatany wszystkimi wątkami. Szkoda,że niedługo się skończy. Seriale tureckie mają to coś czego brakuje polskim filmom i bardzo mnie interesują Z przyjemnością wszystkie oglądam, a Tylko z Tobą jest coraz ciekawszy i czekam z niecierpliwością na następny odcinek.

    01.03.2017 22:17
  • TZT (gość)

    Zbyt skomplikowali na sam koniec bo zaledwie kilka odcinków zostało

    01.03.2017 20:39
  • Ania (gość)

    Super serial, oglądam codziennie, ale niestety za pozno sie wkręciłam bo nie oglądałam od początku.

    01.03.2017 20:03
  • xddddd (gość)

    gupi serial xdddddddddddddddd

    01.03.2017 19:11
  • Luiza (gość)

    Serce malo nie stanie nie wiem czy wytrzymam do jutra by obekrzec kolejny odcinek

    01.03.2017 19:06
  • ja (gość)

    Masakra ale stres...

    01.03.2017 18:00
  • fanka (gość)

    Zaraz normalnie dostane zawału przez ten serial.

    01.03.2017 17:54