"Tylko z tobą" odcinek 159. Nur zaatakowana w więzieniu! Przeżyje? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nur czeka na rozprawę w więzieniu. Kobieta zostaje zaatakowana i poważnie ranna! Co z nią będzie? Sprawdź, co wydarzy się w 159. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Tylko z tobą" odcinek 159. - TVP2, piatek, 3 marca 2017, godz. 17:05

Nur (Amine Gulse) cały czas przebywa w więzieniu za potrącenie samochodem Merta. Aytül (Aysegül Günay), którą cieszy widok Iclal (Şafak Pekdemir) i Yigita (Tolgahan Sayisman) razem zajmujących się synkiem, postanawia pozbyć się Nur. Kobieta wynajęła bandytów, którzy mają zabić ją w więzieniu.

Nur w więzieniu! Aytül planuje ją zabić! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 159. odcinku serialu "Tylko z tobą" Nur jest tuż przed rozprawą. Kobieta jest pełna nadziei, że w końcu wyjdzie na wolność. Niestety w pewnym momencie zostaje zaatakowana. Jedna ze współwięźniarek wbija jej nóż w plecy! Aby uratować jej życie, niezbędna jest krew. Yigit w tajemnicy przed wszystkim oddaje krew dla ukochanej. Kozan odnajduje także sprawców ataku i dowiaduje się, że za wszystkim stoi Aytul.

Fatih (Taner Rumeli) wciąż próbuje zdobyć Nur. Mężczyzna żąda od Yigita deklaracji, że ten rezygnuje z Nur. Kozan nie ma zamiaru jednak tego potwierdzić.

Elmas (Tuğçe Kumral) wciąż jest w szpitalu z dzieckiem. Nazan (Yonca Cevher) odwiedza synka Cahita (Tugay Mercan) i wpada na Elmas. Pielęgniarki informują Elmas, że Kozan wyraził zgodę na odwiedziny Nazan.

Zobacz galerię

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Dramatyczny koniec serialu o miłości Nur i Yigita! Kiedy ostatni odcinek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Adi (gość)

    Film super trzyma w napieciu

    03.03.2017 00:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×