"Tylko z tobą" odcinek 165. Nur weźmie ślub z Fatihem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Yigit wyraził zgodę na ślub Nur i Fatiha. W 165. odcinku "Tylko z toba" Nur przymierza suknię ślubną. Czy Kozan pozwoli aby jego ukochana wyszła za innego mężczyznę?

Multimedia

"Tylko z tobą" odcinek 165. - TVP2, poniedziałek, 13 marca 2017, godz. 17:05

Fatih (Taner Rumeli) wykorzystał fakt, że Nur (Amine Gulse) i Yigit (Tolgahan Sayisman) nie dogadują się i oświadczył się Nur! Kobieta nie chciała przyjąć pierścionka, jednak świadkiem całego wydarzenia był Yigit. Kozan powiedział, że zgadza się na ślub. Nur poinformowała Fatiha, że wyjdzie za niego, ale bez miłości.

Yigit zgadza się na ślub Nur i Fatiha! [WDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 164. odcinku serialu "Tylko z tobą" Yagmur (Gözde Mutluer) namawia Emina (Yağızkan Dikmen), aby spróbowali pogodzić Yigita i Nur. Yagmur ma porozmawiać z Nur, a Emin z Yigitem. Niestety ich plan nie powodzi się. Trwają przygotowania do ślubu. Nur mierzy suknię, ale podczas przymiarki jest bardzo przygnębiona.

Nazan (Yonca Cevher) rozmawia z Nazly, przypominając, jak ma zeznawać w sprawie Elmas (Tuğçe Kumral). Podczas rozmowy na jaw wychodzą wszystkie kłamstwa Nazan. Rozmowę słyszy Cahit i natychmiast zabiera synka z ich domu.

Zobacz galerię

Serialowa Nur to Miss Turcji! Zobacz zdjęcia pięknej tureckiej aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Dramatyczny koniec serialu o miłości Nur i Yigita! Kiedy ostatni odcinek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×