"Tylko z tobą" odcinek 166. Aytul popełnia samobójstwo, a Iclal ląduje w zakładzie dla nerwowo chorych [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ostatni odcinek "Tylko z tobą" będzie pełny emocji i zwrotów akcji. Sprawdź, co wydarzy się w 166. odcinku "Tylko z tobą". Czy Nur i Yigit będą w końcu razem?

Multimedia

"Tylko z tobą" odcinek 166. - TVP2, wtorek, 24.07.2018, godz. 13:05

Przed nami ostatni odcinek "Tylko z tobą". Finałowy epizod będzie obfitował w wiele emocji i zwrotów akcji. Przeciwnicy Nur (Amine Gulse) zrobią wszystko, aby stanąć na jej drodze do szczęścia z Yigitem (Tolgahan Sayisman).

Ślub Nur i Yigita. Zobacz zdjęcia z uroczystości [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

W 166. odcinku "Tylko z tobą" Aytül (Aysegül Günay) jest zdeterminowana aby pozbyć się Nur! Kobieta zrobi wszystko, aby to Iclal (Safak Pekdemir) związała się na zawsze z Kozanem. Kobieta zjawia się u Nur z bronią. W tym samym czasie Iclal jest na spacerze z Mertem. Kiedy słyszy krzyki na podwórku natychmiast zjawia się na posesji Nur.

Kiedy Aytül pociąga za spust w ostatniej chwili Nur zasłania Yigit! Kozan zostaje ranny i wpada razem z ukochaną do basenu. Załamana niepowodzeniem swojego planu Aytul popełnia samobójstwo!

Turecka telenowela wraca do telewizji! Kiedy emisja? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kilka miesięcy po tych dramatycznych wydarzeniach okazuje się, że Iclal trafiła do zakładu dla nerwowo chorych. Kobietę przybiła śmierć Aytul i nieodwzajemniona miłość Yigita. Iclal wciąż jednak może liczyć na Firata (Hakan Dinçkol), który od dawna ją kocha. Mężczyzna opiekuje się ukochaną. Czy Iclal w końcu odwzajemni jego uczucia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Super.

    04.02.2019 18:59
  • Magda (gość)

    Chcemy nowe odcinki tylko z toba

    28.09.2018 13:54
  • kotus (gość)

    Zajebisty I szkoda że taj szybko sie skoczyło.

    17.07.2018 06:12
  • Gość (gość)

    Serial super, szkoda tylko, że na zakończenie nie powyjaśniało się wiele spraw... Co stało się z Fatihem, Nazan, Fikret? Ucięto też wątek Rydwana, a przecież polował dalej na Yigita. Nie powychodziło też na jaw wiele intryg... No i mam niedosyt w związku z wątkiem Iclal i Firata. Miałam nadzieję, że pokażą więcej na ich temat.

    21.05.2018 11:03
  • Nikita (gość)

    Ten Nowy to gniot jakiś Stary znów Ci sami aktorzy co w innych tureckich serialach

    16.03.2017 16:23
  • Iza (gość)

    Nowy serial zastepujacy "tylko z toba" jest duzo bardziej ciekawezy i fajniejszy. Ten serial byl naciagniety jak guma, poczawszy od samego poczatku, ktos przebywajacy w spiaczce 3 lata nie wstaje nagle jak gdyby nigdy nic, nie chodzi nie rozmysla,bo tego nie umie i musi sie uczyc od poczatku wszystkiego. Jak ktos pisze ze to byl taki cudowny serial i juz nic wiecej chyba nie wie co mowi

    15.03.2017 23:43
  • B (gość)

    Historia zagmatwana, ale zawsze dążąca w jednym kierunku. Piękni aktorzy, luksus, miło było poglądać :) Zawsze chwilę po 17-to była moja chwila dla siebie, teraz nie będę mogła znaleźć sobie miejsca...:) Dziwi mnie, że oglądalność tego serialu była mała. Jedyny minus tego filmu jaki ja dostrzegam to taki, że czasami kłotnie ciągnęły się odcinkami, a najważniejsze czyli zakończenie filmu zostało okrojone z wielu wątków i niestety nie wyszły na jaw wszystkie intrygi oraz to kto za nimi stał. Ten serial, choc turecki różnił się bardzo od tych "historycznych przebierańców". Na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę, ponieważ kojarzę go z dobrym dla mnie czasem i oczekiwaniem na córkę..: )

    15.03.2017 23:02
  • Takasobieja (gość)

    Ogólnie baardzo świetny serial. Po prostu pokochałam go! Choć nie tak bardzo jak moja nadzieja, ale także wspaniały. Zna ktoś z Was może podobne seriale? Byłabym wdzięczna, bo chciałabym, aby znów coś tak wspaniałego wyciągnęło mnie ❤

    15.03.2017 17:48
  • Ewelina (gość)

    Ten nowy serial nie umywa się do Tylko z Tobą...Niestety...

    15.03.2017 17:37
  • marco (gość)

    Codziennie wyczekiwałem tego serialu w tv, wracałem szybciej do domu z pracy, potrafiłem pędzić na powtórkę o 12.40... Historia pogmatwana, czasem serial się ciągnął, ale muzyka, bohaterowie, klimat serialu świetny! Piewrszy serial w życiu, który mnie wciągnął, nijak się ma do polskiego badziewia tzn. polskich seriali...

    15.03.2017 17:32
  • TYLKO Z TOBĄ (gość)

    CHCEMY WIĘCEJ ODCINKÓW JAK TO KONIEC NUR NIE BĘDZIE MIEĆ DZIECI ???TAK SIĘ SKOŃCZY?

    15.03.2017 17:03
  • Ania (gość)

    Szkoda , że to już koniec, fajnie oglądało się tą pogmatwaną historię miłosną.

    14.03.2017 19:31
  • aga (gość)

    vod.tvp.pl

    14.03.2017 19:12
  • Sylwia (gość)

    Nie zdążyłam obejrzeć 😢 pomóżcie...gdzie mogę obejrzeć powtórkę?? Jutro w południe w dwójce odpada,praca wzywa...

    14.03.2017 19:02
  • Pini (gość)

    Jaka szkoda że już koniec 😯

    14.03.2017 18:10
  • Piotr (gość)

    Ja też nie oglądam seriali Ale przez żonę też mnie wciągnął. Całkiem fajny

    14.03.2017 17:24
  • Ola (gość)

    Szkoda ze juz koniec 😞

    14.03.2017 16:41
  • Ola (gość)

    Szkoda ze juz koniec 😞

    14.03.2017 16:40
  • M. (gość)

    To było do przewidzenia, że Nur nie wyjdzie za Fatiha ani trochę do siebie nie pasowali jako para, bo przyjaciółmi mogli być no ale nie małżeństwem. Wciągnął mnie ten serial bardzo, czego bym się po sobie nie spodziewała bo zazwyczaj nie preferuje takich filmów np.polskie seriale doprowadzają mnie do szału, nie oglądam bo nie mogę na tą głupotę patrzeć.Ale tu było momentami zabawnie i śmiesznie, czasami poważnie ale i też banalnie, no ale taka jest specyfika tego serialu.Postacie też ciekawe, choć historia pogmatwana strasznie, z początku mnie to nawet śmieszyło ten układ Yigita z Nur i jeszcze Iclal i ciągle pojawiający się jacyś ludzie na drodze Nur, typu ten gość z początkowych odcinków jej były mąż?, póżniej ten psychol Kerem i na koniec jeszcze Fatih.No ale wszystko się jakoś dobrze skończy więc ok, w końcu przecież jakoś to musiało się zakończyć, ile można wymyślać tych wątków?😉.

    14.03.2017 16:34
  • fanka (gość)

    Szkoda ze to juz koniec tej przygody, milo bylo poogladac. Głowni bohaterowi cudowni.

    14.03.2017 13:46
NowszeStarsze