"Tylko z tobą" odcinek 166. Ślub Nur i Yigita. Zobacz zdjęcia z uroczystości [GALERIA+WIDEO]

Finałowy odcinek "Tylko z tobą" to zwieńczenie miłości Nur i Yigita. Widzowie doczekają się w końcu szczęśliwego zakończenia, a ich ulubiona para stanie na ślubnym kobiercu!

Multimedia

"Tylko z tobą" odcinek 166. - TVP2, wtorek, 24.07.2018, godz. 13:05

Historia miłości Nur (Amine Gulse) i Yigita (Tolgahan Sayisman) nie była łatwa. Na drodze do ich szczęścia stawała nie tylko pierwsza żona Kozana, Iclal (Safak Pekdemir). W międzyczasie pojawiali się zakochani w Nur mężczyźni, bandyci, którzy chcieli zniszczyć firmę Yigita, a także Aytül (Aysegül Günay), która chciała, aby to Iclal była z Kozanem.

Aytul popełnia samobójstwo, a Iclal ląduje w zakładzie dla nerwowo chorych [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 166. odcinku "Tylko z tobą" widzowie zobaczą szczęśliwe zakończenie. Nur i Yigit w końcu mogą być razem! Iclal, po tym jak była świadkiem samobójstwa Aytul, trafiła do ośrodka dla nerwowo chorych. Wciąż jednak może liczyć na wsparcie Firata (Hakan Dinçkol). Mężczyzna z czułością zajmuje się swoją ukochaną.

W ostatniej scenie jesteśmy świadkami ślubu. Do ołtarza idą Nur i Yigit. Na ceremonii nie może zabraknąć najbliższych pary młodej. Pojawia się także Mert, który w końcu przełamał się i znów kocha Nur.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Niesamowity, warty obejrzenia przez każdego nawet moja 10 letnia córka obejrzała cały. Brawo dla aktorów. Wielka szkoda że nie ma kontynuacji.

    12.06.2019 00:36
  • Hdhxh (gość)

    NAJLEPSZY SERIAL! CZWARTY SEZON LUDZIE!!

    23.03.2017 23:35
  • koki (gość)

    super serial ,taki prawdziwy ,tęskno mi

    15.03.2017 17:19
  • LILA (gość)

    super serial niepowtarzalny -NAGRAJCIE 4 SEZON PLEASE !!!

    15.03.2017 17:18
  • DANI (gość)

    CUDOWNY SERIAL!! BRAKUJE MI GO!

    15.03.2017 17:17
  • manodra (gość)

    wspaniały serial,cudowni aktorzy ,strasznie mi smutno że sie skończył,wyjątkowy nie ma równego sobie filmu !!! mam nadizeje ze powstanie 4 sezon!!!!WSPANIAŁY SERIAL I AKTORZY !!!!!!

    15.03.2017 17:16
  • Artur (gość)

    To chyba najlepszy serial, jaki dotąd oglądałem. Szkoda, że to już koniec. Po ostatnim odcinku mam pewien niedosyt. Tyle tam było akcji, że można było rozłożyć na więcej odcinków. Dłużej bym oglądał niepowtarzalną "NUR", a widzowie byliby stopniowo przygotowywani na jego zakończenie.

    15.03.2017 16:45
  • Asiula (gość)

    Serial był poprostu cudowny wspaniały pełny emocji bardzo mi sie podobało np to ze nie było przepychu seksualnego itp zawsze jakby co przytulili się i tyle serial pokazuje to ze mozna zrobić co np fajnego i nie opiera się to na łóżku i rozbieraniu.nasze seriale o tym zapomniaja niestety. Tam aktorzy się szanuj i to też jest świetne. Szkoda ze Tak szybko sie skończy powinno być jeszcze sporo odcinków .

    15.03.2017 14:49
  • Grażka (gość)

    Szkoda,szkoda,bardzo szkoda że to już koniec , ale największym pocieszeniem dla mnie jest najbardziej oczekiwany ślub.

    15.03.2017 12:58
  • Monika (gość)

    Dawno już nie było tak świetnego serialu, w bardzo dobrej obsadzie aktorskiej. Zmienność osobowości każdego z bohaterów ukazana świetnie. Szkoda że to już koniec tego serialu, bo oglądało się go bardzo dobrze, będę tęsknić za głównymi postaciami. Trochę został mi nie dosyt po ostatnim odcinku bo wydaje sie nie dopowiedziany ale cieszę się że skończyło się wszystko dobrze :) czekam na kolejny serial z tymi aktorami :)

    15.03.2017 12:11
  • Kinia (gość)

    Najpiekniejszy serial szkoda ze już się skonczyl

    15.03.2017 12:08
  • Mega (gość)

    Super

    15.03.2017 07:34
  • Zakochana w życiu (gość)

    Ten serial był dla mnie czymś więcej niż tylko filmem była to pełna emocji historia dwojga zakochanych każe odcinek jest częścią moich chwil w życiu tych dobrych jak i tych złych oglądając ich wszystko wydawało mi się prostsze nwm czym zastąpić te pustkę mam 16 lat może to być dziwne ale dobrze mi z oglądaniem tych historii...

    14.03.2017 23:39
  • Bella (gość)

    Szkoda ze juz się skończył

    14.03.2017 20:28
  • Nikola (gość)

    Super

    14.03.2017 20:10
  • Nikola (gość)

    Szkoda zrubcie wiencej

    14.03.2017 20:10
  • Beate (gość)

    ...i dla mnie był to serial na zwieńczenie dnia

    14.03.2017 19:20
  • Ewcia (gość)

    A może zna ktoś podkład muzyczny jak był na koniec film

    14.03.2017 18:40
  • Xxxx (gość)

    Razem z moja córeczka 5 letnia płakałyśmy jak z tych chińskich bajek 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 serial cudowny był 😂😂😂😂❤❤❤❤❤❤

    14.03.2017 18:24
  • Elmass 😅 (gość)

    Aktorzy naprawde sie spisali dlugo nie bylo tak dobrego filmu , tyle planow ktore zmienilam tylko po to aby nie przegapic odcinka , dziwnie bedzie o 17 wlaczyc tv i nie ogladac Nur i Yigita . Naprawde szkoda chyba trzeba bedzie ogladac od nowa na Yt

    14.03.2017 18:24
NowszeStarsze