"Tylko z tobą" odcinek 26. Nur przychodzi do firmy Yigita. Iclal ich nakryje?! [ZDJĘCIA]

Nur i Yigit chcą być razem, ale życie nie jest dla nich usłane płatkami róż. Sprawdź, co wydarzy się w 26. odcinku "Tylko z tobą"!

Multimedia

"TYLKO Z TOBĄ" ODCINEK 26. WE WTOREK, 5.04.2016 O GODZ. 217:05 W TVP2!

Po wspólnej nocy Nur (Amine Gulse) i Yigit (Tolgahan Sayisman) wiedzą na pewno, że kochają się do szaleństwa i chcą być razem. Życie jednak co chwila płata im figla i stawia przeszkody na drodze do ich szczęścia. Wciąż muszą się ukrywać.

W 26. odcinku serialu "Tylko z tobą" Nur odwiedza w firmie Yigita. Poczatkowo sekretarka nie chce jej wpuścić, jednak Kozan sam wychodzi z gabinetu i widząc ukochaną, natychmiast zaprasza ją do środka.

Wkrótce, w firmie pojawia się również Iclal (Safak Pekdemir). Puka do drzwi, a Nur zaczyna panikować. Nie chce, aby Iclal ich nakryła. Jak wytłumaczy swoją wizytę w pracy Yigita?! Mężczyzna wpada na pomysł, aby Nur ukryła się w pokoju obok. Sam otwiera drzwi żonie, ale zauważa na kanapie torebkę Nur! Szybko przykrywa ją swoją marynarką. Czy jednak to wystarczy, aby Iclal nie dowiedziała się o obecności rywalki w pokoju?

CZYTAJ TAKŻE:

"TYLKO Z TOBĄ" ODCINEK 24. WSPÓLNA NOC NUR I YIGITA [WIDEO+ZDJĘCIA]
AMINE GULSE CZYLI NUR Z "TYLKO Z TOBĄ" TO MISS TURCJI 2014 [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • I Like It !!!! (gość)

    <3 <3 <3

    03.04.2016 11:22
  • Muj ulubiony film (gość)

    Ten film to muj ulubiony i jestem od niego użależniona a i bardzo mi sie podoba Yight Kozan chciałabym mieć takiego kochanego męża

    02.04.2016 19:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×