"Tylko z tobą" odcinki 48-52. Zemsta Iclal i szantaż Elmas! Co jeszcze wydarzy się w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W najbliższych odcinkach "Tylko z tobą" nie zabraknie emocjonujących wątków. Zdesperowana Iclal postanawia pozbyć się Nur i za wszelką cenę zdobyć Yigita. Elmas nie rezygnuje z uwodzenia Cahita. Kobieta knuje również intrygę...

Multimedia

"Tylko z tobą" - od poniedziałku do piątku o godz. 17:05 w TVP2

Iclal (Safak Pekdemir) po tym, jak zobaczyła pocałunek Yigita (Tolgahan Sayisman) i Nur (Amine Gulse) postanawia pozbyć się rywalki! Kobieta kontaktuje się ze znajomym gangsterem i płaci mu za wysadzenie w powietrze jachtu Kozana. Iclal chce tak wszystko zorganizować, aby w momencie wybuchu na pokładzie znajdowała się Nur!

W międzyczasie zdesperowana Iclal robi wszystko, aby zniszczyć karierę Nur jako modelki. Piękna dziewczyna ma jednak duże wsparcie w Firacie (Hakan Dinçkol), który kolejny raz ratuje dobre imię Nur.

CZYTAJ TAKŻE:
"TYLKO Z TOBĄ" ODCINEK 50. ICLAL WYSADZA W POWIETRZE JACHT KOZANA! NUR I YIGIT BĘDĄ NA POKŁADZIE? [ZDJĘCIA]
"TYLKO Z TOBĄ". ICLAL WIDZI NAMIĘTNY POCAŁUNEK NUR I YIGITA [WIDEO+ZDJĘCIA]

Intryga z wybuchem nie poszła po myśli Iclal. Na domiar złego wszyscy wokół zaczynają się domyślać, że to właśnie ona stoi za wysadzeniem w powietrze jachtu...

Elmas (Tuğçe Kumral) uwodzi w biurze Cahita (Tugay Mercan) i ukrytą kamerą nagrywa ich namiętną noc. Dziewczyna zamierza wykorzystać nagranie i wzbogacić się na nim...

Zobacz zwiastun "Tylko z tobą":

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Super serial ,więcej seriali tureckich z przystojnym Tolgahanem .

    26.06.2016 13:19
  • Gosc (gość)

    Właśnie obejrzałam 54 odcinek po turecku ,można się połapać , można się od tego filmu uzależnić ,a szczególnie od Yigita i od Nur ,zreszta reszta aktorów tez spoko .

    20.06.2016 00:45
  • Gosc (gość)

    No i koniec ,ale czekam z niecierpliwoscią do września .Przeciez musza być dalsze odcinki !!! Nie ma innej opcji .

    09.06.2016 16:29
  • Gosc (gość)

    Yigit to przystojny aktor i urodziwy ,reszta obsady tez super tak jak i film super.

    07.06.2016 20:22
  • Gosc (gość)

    Super film a Yigit Kozan ,to dopiero aktor !!! Nie jedna aktorka wzdycha na jego widok .Jedynie co mi brakuje w tym filmie to czułości .

    06.06.2016 19:32
  • Gość (gość)

    Super film ,aktorzy tez dobrze dobrani a Yigit Kozan ,przystojniak aż miło popatrzeć na takiego mężczyznę ,czytałam nie które opinie ,ze jest denerwujący ,ludzie przecież taka ma role ,dziwne podejście widzów ,oglądam serial po turecku ,wydarzy sie bardzo dużo ciekawych spraw ,szkoda ze juz sie kończy ,ale myśle ,ze od września bedą nowe odcinki.

    06.06.2016 15:35
  • Bomba (gość)

    Fajny film kino Tureckie u nas jest nowe aktorzy grają z zacietoscia piekni i przystojni ładne widoki lubie ten serial

    02.06.2016 19:02
  • marian (gość)

    Nareszcie normalny film bez zdziczałych amerykańskich mordów , strzelanin i rozbijania samochodów dla - "myślących inaczej"

    11.05.2016 13:28
  • jess (gość)

    Kocham ten serial! Uzależnienie! Oglądam tureckie odcinki! Aktorzy wspaniali! ❤

    09.05.2016 21:53
  • yigta (gość)

    ciemnota

    09.05.2016 20:29
  • SYLWIA (gość)

    DLA PASJONATÓW TEGO SERIALU, MOŻNA OGLĄDAĆ WSZYSTKIE ODCINKI NA YOUTOUB PO TURECKU ALE DA SIĘ POŁAPAĆ W WĄTKACH. I NIE POWIEM KTO SIĘ I Z KIM POŻENIŁ?! I KTO KOGO ODNALAZŁ!? MIŁEGO OGLĄDANIA

    08.05.2016 06:47
  • Gocha (gość)

    Uzależniona jestem od oglądania serialu,w tym momencie nie ma nic ważniejszego :-)

    07.05.2016 22:19
  • Monia (gość)

    Yigit jest najprzystojniejszym facetem jakiego kolwiek widziałam i uwielbiam ten film a zwłaszcza Jego Yigta:*

    07.05.2016 16:52
  • Monica (gość)

    Ja również zawsze czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki i wkurzam się jak coś mi wypada o tej godzinie. A Yigit jest bardzo przystojny i charakter też ma ciekawy ;) Co za gość ! ;)

    07.05.2016 11:09
  • Yigit (gość)

    Dziękujemy za opinie i komentarze

    07.05.2016 09:21
  • Gość (gość)

    Kocham ten serial jest genialny nie martwcie się odcinkami podobno cały czas kręcą nowe i nie wykluczone że po wakacjach zobaczymy następne :*♡ pozdrawiam :*

    07.05.2016 07:11
  • ines (gość)

    serialo bombas

    07.05.2016 01:53
  • maria (gość)

    Js chociaz mam 58 lat tez czekam na kazdy odcinek i tez chce aby zakochani byli juz razem .Supet film niech zyje milosc

    06.05.2016 22:39
  • malinka (gość)

    moj maz twierdzi ze jestem uzalezniona juz od tego serialu ale to nie moja wina ze tak mnie wciagna kazdy odcinek trzyma w napieciu a ile emocji :)

    06.05.2016 22:31
  • Ala (gość)

    tosia, jak chcesz taki dzwonek to musisz mieć iphona :) Też uwielbiam ten serial, gorzej bo juz nie dlugo koniec..