"Tylko z tobą". Tolgahan Sayışman zagra w nowym tureckim serialu "Şeref Sözü"! O czym będzie "Słowo honoru"?

Tolgahan Sayışman, którego mogliśmy oglądać w serialach "Tylko z tobą" i "Czarna perła", zagra w nowym tureckim serialu "Şeref Sözü" ("Słowo honoru"). O czym będzie?

Multimedia

Tolgahan Sayışman w nowym serialu

Tolgahan Sayışman, czyli Yigit z "Tylko z tobą" i Kenan z "Czarnej perły" podpisał kontrakt z producentami kolejnego tureckiego serialu. W Turcji wciąż można go oglądać w "Şampiyon" (Mistrz"), gdzie gra główną rolę.

Tolgahan Sayisman jako bokser w nowym tureckim serialu! Zobaczymy go w Polsce?Zobacz więcej

Ostatnimi czasy, seriale, w których pojawia się Tolgahan Sayışman nie zyskują miana hitów. "Şampiyon" skończy się w sierpniu z bardzo średnimi wynikami oglądalności. On sam wciąż jednak jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych tureckich aktorów. Jak podają tureckie media, już wkrótce rozpocznie prace na planie nowej produkcji.

Aktor pojawi się teraz w serialu "Şeref Sözü" ("Słowo honoru"). Warto zauważyć, że nie był jednak pierwszym wyborem producentów. Wcześniej główną rolę odrzucili Ulaş Tuna Astepe ("Karadayi", "Sen Anlat Karadeniz"), Çağatay Ulusoy ("The protector") oraz Alperen Duymaz ("Çukur"). Zdjęcia będą odbywać się w znanym z artukidzkiej architektury starej części zabudowy tureckim mieście Mardin. Póki co szczegóły fabuły nie są znane. Premiera zapowiedziana jest już na jesień 2020 roku.

Urocza sesja zdjęciowa Tolgahana Sayışmana z żoną i 1,5 miesięcznym synem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×