"Tysiąc i jedna noc" odcinek 154. Awantura w domu Szeherezady. Bejza nie dopuści do jej ślubu z Enginem? [ZDJĘCIA]

Bejza nie może pogodzić się z myślą, że jej były mąż związał się z piękna Szeherezadą. Co zrobi? Sprawdź, co wydarzy się w 154. odcinku serialu "Tysiąc i jedna noc"!

Multimedia

"TYSIĄC I JEDNA NOC" ODCINEK 154. W ŚRODĘ, 13.04.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Po ostatnim spotkaniu z Szeherezadą (Bergüzar Korel), Onur (Halit Ergenç) taci resztki nadziei na to, że ukochana jeszcze kiedyś zdecyduje się na powrót do niego. Wydaje się, że szanse na ich wspólne życie całkiem przepadły. Kobieta nie chce słychać Onura. Poza tym, ma nadzieje na szczęście u boki Engina.

W 154. odcinku serialu "Tysiąc i jedna noc" Duru, córka Engina i Bejzy, po karczemnej awanturze z matką chroni się w domu Szeherezady. Spokojny wieczór zakłóca jej matka. Bejza przychodzi do Szeherezady i wszczyna kłótnię. Dzwoni też do Engina i pyta, jak mógł pozwolić na to, aby Duru pomieszkiwała u jego narzeczonej. Mężczyzna jest wzburzony.

Po ostrej wymianie zdań, Bejza w końcu wychodzi, zostawiając Duru w mieszkaniu rywalki. Następnego dnia czeka na Szeherezadę. Między kobietami dochodzi do konfrontacji. Była żona Engina sygnalizuje Szeherezedzie, że jej uczucie do męża nie wygasło. Co na to Szeherezada?

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"TYSIĄC I JEDNA NOC" - STRESZCZENIA ODCINKÓW. CO WYDARZY SIĘ W SERIALU? [ZDJĘCIA]
"TYSIĄC I JEDNA NOC", CZYLI WSPÓŁCZESNA OPOWIEŚĆ O WIELKIEJ MIŁOŚCI [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×