"Tysiąc i jedna noc" wraca do TVP1! Zastąpi "Grzech Fatmagül" na wakacje! [ZDJĘCIA]

W wakacje nastąpi przerwa w emisji telenoweli "Grzech Fatmagül" w TVP1. Zamiast niej, ponownie zobaczymy inną turecką produkcję, "Tysiąc i jedna noc".

Multimedia

"TYSIĄC I JEDNA NOC" ODCINEK 1. W PONIEDZIAŁEK, 13.06.2016 O GODZ. 14:00 W TVP1!

"Tysiąc i jedna noc" to historia o wielkiej miłości i namiętności między dwojgiem ludzi pochodzących z dwóch różnych światów. Polscy widzowie mogli ją oglądać od 2014 r. do kwietnia 2015 r. Teraz Telewizja Polska postanawia przypomnieć, jak to wszystko się zaczęło.

Główną bohaterka serialu jest Szeherezada Evliyaoglu (Bergüzar Korel), która pracuje jako architekt w firmie Binyapi prowadzonej przez dwóch wspólników, Onura Aksala (Halit Ergenç) i Kerema Inceoglu (Tardu Flordun). Jest młoda, piękna i utalentowana, dobrze zarabia, a szefowie cenią jej projekty. Mało kto wie, że Szeherezada jest także samotną matką pięcioletniego chłopca chorego na białaczkę. Pewnego dnia lekarz oznajmia, że jest konieczny natychmiastowy przeszczep szpiku kostnego, w przeciwnym razie życie jej syna będzie zagrożone. Operacja kosztuje jednak 200 tysięcy dolarów. Szecherezada prosi o pomoc rodzinę zmarłego męża, jednak bez skutku. Jedyną znaną jej osobą, która dysponuje tak ogromną sumą, jest Onur Aksal. Zdesperowana matka zwraca się do szefa o pomoc. Ten nie odmawia, lecz stawia dziwny warunek.

Serial jest luźną, współczesną adaptacją "Księgi tysiąca i jednej nocy", a więc opowieści o miłości Szachrijarza i Szeherezady. W okresie wakacyjnym zastąpi inną turecką produkcję, "Grzech Fatmagül". Pierwszy odcinek "Tysiąca i jednej nocy" już 13 czerwca w TVP1!

CZYTAJ TAKŻE:

"TYSIĄC I JEDNA NOC" - STRESZCZENIA ODCINKÓW. SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W SERIALU! [ZDJĘCIA]
"IMPERIUM MIŁOŚCI" OD 9 CZERWCA W TVP2! ZASTĄPI SERIAL "TYLKO Z TOBĄ" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jolka (gość)

    emitowali

    23.02.2017 20:12
  • Jolka (gość)

    emitowali

    23.02.2017 20:12
  • Jolka (gość)

    Przecież nie tak dawno zremisowali ten serial i znowu... boisz...

    23.02.2017 20:11
  • Helena Kmiec (gość)

    Helena Kmiec

    19.02.2017 16:49
  • gośc (gość)

    Od 15 lutego 2017 r. ponowna emisja powtórkowa serialu "Tysiąc i jedna noc" od poniedziałku do piątku o 14:45, tym razem w TVP2.

    17.01.2017 21:42
  • gosc (gość)

    po co wznawiać a potem przerywać w srodku kolejne seriale np. Tysiąc i jedna noc . To jest brak szacunku dla widza. Nie dyskutuje o poziomie serialu ale skoro już cos się przedstawia to powinien ten serial dotrwać do ostatniego odcinka . No i fajnie raz zapłace abonament a potem przerwe

    31.08.2016 14:11
  • marynika (gość)

    Raczej nie oglądam seriali/filmów - nie chcę być "uwiązaną" o różnych porach dnia do telewizora. Ten serial tzn. "tysiąc i jedna noc" jednak mnie wciągnął. I nagle po 50/51/52 (?) odcinku KONIEC. Co się dzieje? Bez słowa wyjaśnienia ani pocałujcie nas w ... Mogę wprawdzie obejrzeć w internecie ale to jednak nie to...

    31.08.2016 08:29
  • alina (gość)

    kiedy powroci film -tysiac i jedna noc /??? jak można było tak nagle przerwać emisję

    30.08.2016 16:40
  • Katarzyna (gość)

    To jakieś kpiny ? Przerwać serial po kilkudziesięciu odcinkach?

    29.08.2016 17:00
  • Zula (gość)

    TVP z p. Kurskim na czele powinno pomyśleć o innych godzinach nadawania czy chociaż powtórek, a nie w godzinach kiedy ludzie pracują (ci co pracują) bo chyba i dla nich jest ten serial.

    24.08.2016 11:46
  • mona (gość)

    coz..po wakacjach nie wroce do Fatmagül - obejrzalam wszystkie odcinki na youtubie po turecku! latwo pojac o co chodzi, bo ekspresyjnie zagrane, a po kilku odcinkach juz sie mowi lamanym tureckim - na urlopie juz umialabym kupic sobie herbate, powiedziec , ze mi przykro (tzn. gdybym chciala jechac do kraju gownianego erdogana 😀) etc.. a tvp 1 niech sie pocaluje w d...!

    31.07.2016 17:25
  • iwona (gość)

    bardzo ciesze się że ta telenowela leci

    21.07.2016 18:32
  • iwona (gość)

    bardzo ciesze się że leci ta telenowela

    21.07.2016 18:20
  • Mb123446 (gość)

    Super ze tysiąc i jedna noc wróciła !! Dobry pomysł grzech Fatmagul to jakieś dno!! Super!!!

    22.06.2016 13:54
  • Edwardo 13 (gość)

    Przerwa w nadawaniu serialu "Grzech Fatmagil" to poroniony pomysł ludzi zajmujących wysokie stanowiska w TVP1,a nie mający pojęcia o tworzeniu programów i zapewnieniu dobrej odbieralności i potrzebach te;lewidzów. To nie jest prywatna telewizja nie możemy być skazani na widzimisię "OMC prezesa"!!!!!!!!!!!!!!!!!

    20.06.2016 13:26
  • j.k. (gość)

    Przywróćcie serial Grzech Fatmagul! Nie chcę znów oglądać Tysiąc i ... . Nie każdy gdzieś wyjeżdża na wakacje.

    14.06.2016 22:12
  • Ewa (gość)

    W TVN przerywali na okres wakacji " na wspolnej" kręcony jest prawie na bieżąco. FATMAGUL .jest nakręcony bodajże 4 lata wcześniej. Świetne love story, pouczające o tym co dobre co złe, uczciwe i nieuczciwe. O prawach kobiet, o zyciu...Piękny serial ! Proszę przywrócić emisję!

    14.06.2016 17:04
  • Elka (gość)

    Jeden z lepszych seriali tureckich. Oglądam na you tube z czeskim podkladem. Dla Polaka łatwo wychwycić sedno.TO bardzo nie fair, że przerywa się, daje inne, wraca po czasie, miesza i maci. Wytwarza się bałagan i maci w głowach. Źle pan robi panie Kurski. Ja już nie wrócę do tego filmu i do ogladania TVP.

    14.06.2016 16:58
  • eb (gość)

    ja tu dzis na jednej nodze wpadam do domu z pracy by obejrzec kolejny odcinek Grzech.... a tu dupa dupa dupa co innego na kanale........... to jakies jaja... tak sie nie robi. Ostatni raz ogladam serial na typ1.!!!!!!!!!!!!!!!!

    13.06.2016 16:21
  • Widz (gość)

    To są jakieś jaja!

    13.06.2016 14:54
NowszeStarsze