"Ucho Prezesa". Andrzej Seweryn w 2. sezonie! Kogo zagra? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowe twarze w 2. sezonie "Ucha Prezesa"! I to nie byle jakie! W obsadzie pojawił się bowiem Andrzej Seweryn. Wiemy, kogo zagra!

Multimedia

Robert Górski zdradza coraz więcej na temat nowego sezonu "Ucha Prezesa". W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" powiedział, że w obsadzie 2. serii znalazł się Andrzej Seweryn!

Kiedy premiera 2. sezonu? Gdzie oglądać? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Laureat tegorocznego Orła wcieli się w postać Jarosława Gowina. Sam Górski przyznaje, że coraz więcej aktorów wyraża chęć zagrania w jego serialu. - Jednak tak wybitnych aktorów jak Andrzej Seweryn na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci - wskazuje serialowy Prezes.

Kogo jeszcze zobaczymy w "Uchu Prezesa"? - Dość łatwo sobie wyobrazić, przypomnieć sobie, kto był bohaterem ostatnich wydarzeń związanych z wetem prezydenta, z ustawami związanymi z sądownictwem [...] Pojawi się pan Zbyszek, pan prokurator Stanisław te wszystkie osoby, które były ostatnio na topie - wskazuje Mikołaj Cieślak, czyli serialowy Mariusz.

Ile odcinków będzie miał 2. sezon? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Robert Górski o 2. sezonie "Ucha Prezesa":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×