„Ucho Prezesa” doczekało się konkurencji! „Na Wiejskiej” będzie nowym hitem internetu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W sieci pojawił się zwiastun kolejnej produkcji satyrycznej pt. "Na Wiejskiej". Czy nowy internetowy format ma szansę zagrozić pozycji "Ucha Prezesa"?

Multimedia

"Ucho Prezesa" to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy. Produkcja Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju, w której twórcy żartują z rządów Prawa i Sprawiedliwości zainspirowała kolejnych śmiałków, którzy zdecydowali się wyprodukować nowy polityczny format pt. "Na Wiejskiej". Jak możemy przeczytać w opisie (tym razem) animowanej produkcji:

Podobnie jak w przypadku "Ucha Prezesa" twórcy serialu tworzą wokół niego otoczkę pewnej tajemniczości. Z pozoru, dla uważnych obserwatorów sceny politycznej odgadnięcie "kto jest kim" nie powinno nastręczyć trudności. "Ucho Prezesa" nawiązuje do aktualnych wydarzeń w kraju i nie trudno się domyślić na kim wzorowane są postacie. W przypadku farmy "Na Wiejskiej" również będziemy mieli do czynienia z aktualnymi realiami i twarzami znanymi z ekranów telewizorów i pierwszych stron gazet. Zresztą, zobaczcie zwiastun "Na Wiejskiej" i przekonajcie się sami...

"Ucho Prezesa". Robert Górski w centrum dowodzenia Polską. Jak oceniamy polityczny miniserial?Zobacz więcej

Nowa satyryczna produkcja przypomina trochę słynny amerykański serial animowany pt. "Family Guy". Scenerią serialu jest wieś, postacie to zwierzęta - jest więc kaczor śpiący w łóżku z kotem, koza, świnia i osioł. Twórcy (którzy chcą na razie pozostać anonimowy) próbują w kontrowersyjny sposób poruszyć bieżące kwestie z polskiej sceny politycznej. Z jakim skutkiem? Oceńcie sami, poniżej możecie zobaczyć zwiastun animacji "Na Wiejskiej".

Komentarze

Skomentuj
  • Ucho Prezesa 2 (gość)

    Ucho Prezesa 2 jesienią 2017 roku nowe 12 odcinków premiera na kablówce na kanałach ShowMax i YouTube

    29.03.2017 20:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×