"Ucho Prezesa". Ile odcinków będzie miał serial Roberta Górskiego? "Nie chcemy tego robić za wszelką cenę" [WIDEO+ZDJĘCIA]

W poniedziałek, 6 marca swoją premierę na YouTube ma kolejny, 7. już odcinek serialu satyrycznego "Ucho Prezesa". Ile jeszcze przed nami? Zapytaliśmy o to Roberta Górskiego!

Multimedia

"Ucho Prezesa" cieszy się ogromną popularnością, mimo że serial można oglądać tylko w internecie. Od 5. epizodu produkcja lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, Roberta Górskiego ukazuje się odpłatnie w nowym serwisie VOD - ShowMax, a dopiero kilka dni później premierowe odcinki można oglądać na YouTube.

Wypadek kolumny pani premier w nowych odcinkach? "Będą kaskaderzy" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 7. odcinku "Ucha Prezesa" do gabinetu przybywa jedna z najważniejszych - i nieco tym faktem zestresowanych - osób w państwie. Prezes (Robert Górski) staje przed niełatwym zadaniem zmotywowania jej do pracy.

Każdy odcinek serialu trwa ok. 12-15 minut i porusza tematy, nawiązujące do bieżących wydarzeń z polskiej polityki. Ile odcinków jeszcze powstanie? - Nie chcemy tego robić za wszelką cenę - wskazuje Robert Górski. - Dopóki się tym bawimy to jest fajnie, dopóki ludzie to oglądają to jest fajnie - dodaje lider Kabaretu Morlanego Niepokoju. Co jeszcze powiedział nam na ten temat? Zobacz wideo!

"Ucho Prezesa". Robert Górski w centrum dowodzenia Polską. Jak oceniamy polityczny miniserial?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×