"Ucho Prezesa" odcinek 2. sezon 3. Prezes na obiedzie u Beaty! O czym będą debatować przy stole? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ucho Prezesa" odcinek 2. sezon 3. - co wydarzy się kolejnym epizodzie serialu Showmax? Prezes trafi na obiad do Beaty. To własnie w domu byłej pani premier, będą debatować z Mariuszem o najważniejszych sprawach w państwie! Sprawdź szczegóły 2. odcinka 3. sezonu serialu "Ucho Prezesa".

Multimedia

"Ucho Prezesa" - przed nami 2. odcinek 3. sezonu serialu Showmax. Nosi tytuł "Przy rosole". W obsadzie tego epizodu znaleźli się: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Agnieszka Pilaszewska, Lesław Żurek, Sebastian Konrad i Waldemar Czyszak

"Ucho Prezesa" odcinek 2. sezon 3. - opis:

Beata była jedną z najważniejszych osób w państwie, znaczącym politykiem. Teraz nikt poza nią nie pamięta, jaką funkcję pełni. Ale ludzie wciąż o niej pamiętają - a jej dom okazuje się miejscem odpowiednim na najbardziej zaskakujące spotkania.

Premiera 2. odcinka nowego sezonu "Ucha Prezesa" w Showmax już 22 marca. Premiera w Telewizji WP w niedzielę 25 marca. Premiera na kanale YouTube w czwartek 29 marca.

Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem! Zobacz zwiastun! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax "Ucho Prezesa" są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. W ramówce Telewizji WP serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. Na YouTube średnia liczba odsłon to 4,8 mln. 3. sezon "Ucha Prezesa" składa się z 14 odcinków, w tym dwóch specjalnych dostępnych wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×