"Ucho Prezesa" odcinek 5. Odwracanie kota - sztab Prezesa o tym, jak radzić sobie z serialem satyrycznym [WIDEO+ZDJĘCIA]

W sieci pojawił się 5. odcinek "Ucha Prezesa", który można obejrzeć za darmo. Tym razem sztab Prezesa zastanawia się, co robić, jeśli ktoś się z nich śmieje.

Multimedia

Po tym, jak "Ucho Prezesa" zostało przeniesione na platformę ShowMax, na nowy - 5. odcinek miniserialu satyrycznego Kabaretu Moralnego Niepokoju, trzeba było poczekać nieco dłużej. W końcu jednak pojawił się na YouTubie, gdzie można obejrzeć go za darmo.

Emisja serialu od 15 lutego w serwisie Showmax! Ile zapłacimy?Zobacz więcej

W 5. odcinku do Prezesa (Robert Górski) przychodzą postacie wzorowane m.in. prezesie TVP Jacku Kurskim (Michał Czernecki), posłance Jolancie Szczypińskiej (Katarzyna Żak), rzeczniczce prasowej PiS Beacie Mazurek (Agnieszka Wosińska) i wicemarszałku Senatu Adamie Bielanie (Adam Krawczuk). Wszyscy zastanawiają się, jak sobie radzić, kiedy ktoś się z nas śmieje.

Sztab prezesa staje więc przed wyzwaniem, jak temu sprostać. Okazuje się jednak także, że gabinet Prezesa jest miejscem nie tylko służbowych spotkań..

"Ucho Prezesa". Robert Górski w centrum dowodzenia Polską. Jak oceniamy polityczny miniserial?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×