"Ucho Prezesa" odcinek 8. Angela u Prezesa! W jakim języku będą rozmawiać? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 8. odcinku miniserialu satyrycznego "Ucho Prezesa" pojawi się nowa postać. Sama Angela odwiedzi Prezesa! Jak przebiegła ta wizyta?

Multimedia

Przed nami nowy odcinek internetowego miniserialu Roberta Górskiego, "Ucho Prezesa". Przypomnijmy, że produkcja ukazuje się w czwartki - odpłatnie w nowym serwisie VOD - ShowMax, a dopiero w poniedziałkowe poranki premierowe odcinki można oglądać na YouTube.

Wypadek kolumny pani premier w nowych odcinkach? "Będą kaskaderzy" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 8. odcinku "Ucha Prezesa" do gabinetu Prezesa (Robert Górski) przybywa pewien znany polityk niemiecki, a wraz z nim polityka międzynarodowa najwyższego szczebla. Mariusz (Mikołaj Cieślak) z panią Basią (Izabela Dąbrowska) muszą zaaranżować spotkanie prezesa z zagranicznym gościem. Choć ten duet jest zawsze przygotowany do prezentowania kunsztu dyplomacji, zdarzają się sytuacje zaskakujące nawet ich.

Potrzebny jest ktoś, kto zna język niemiecki, bo pani Angela nie zna polskiego, Mariusz umie niemiecki tylko tyle "co z Czterech Pancernych", a Prezes... no cóż. W Polsce jest, więc będzie mówił po polsku. W gabinecie pojawia się zatem małżonka (Anna Smołowik) najważniejszej osoby w państwie, która przecież uczyła niemieckiego w szkole. Czy wizyta Angeli pójdzie po myśli Prezesa?

Zobacz galerię

Michał Czernecki o 2. sezonie "Ucha prezesa":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×