"Ucho Prezesa" odcinki świąteczne. Gdzie obejrzeć odcinki 29-30 za darmo? [online, YouTube]

"Ucho prezesa" odcinki świąteczne. Showmax.com przygotował specjalne epizody "Ucha Prezesa" na święta Bożego Narodzenia 2017. Gdzie obejrzeć za darmo odcinki 29-30 - online, YouTube? Sprawdź szczegóły emisji ostatnich w tym roku odcinków serialu "Ucho Prezesa".

Multimedia

"Ucho Prezesa" odcinki świąteczne - przed nami ostatnie odcinki drugiego sezonu satyrycznej produkcji Showmax.com. Gdzie obejrzeć za darmo odcinki świąteczne "Ucha Prezesa" przygotowane specjalnie na święta Bożego Narodzenia 2017? Sprawdź szczegóły! Przypominamy, że 2. sezon serialu "Ucho Prezesa" wystartował 7 września na showmax.com, premierowy odcinek nowej serii był z kolei dostępny na YouTube od 14 września. W 2. sezonie w gabinecie prezesa zjawili się m.in. Jarosław Gowin, słynny detektyw, prokurator Stanisław (chodzi o Stanisława Piotrowicza), "pan Zbyszek" (czyli Zbigniew Ziobro). Nie zabrakło również pani Basi, prezesa i jego powiernika - Mariusza. Drugi sezon "Ucha Przesa" zamykał 28. odcinek, który pojawił się na YouTube 6 grudnia. Nowością w 2. sezonie serialu "Ucho Prezesa" było to, że część akcji przeniosła się poza gabinet Prezesa. -Gabinet Prezesa będzie przełamany obrazkiem z zewnątrz, po to by m.in. było trochę więcej opozycji - zapowiadał przed premierą 2. sezonu Robert Górski. W 2. sezonie "Ucha Prezesa" poruszony został m.in. temat zamieszania wokół reformy sądownictwa, miesięcznic smoleńskich czy reformy szkolnictwa. -Te wątki trzeba uwzględnić, te demonstracje przetaczające się przez centrum miasta, ten słynny już pasek TVP Info, ten szczególny rodzaj propagandy czy zamieszanie wokół Opola [...] Narobiło się tego wszystkiego, aż żal, że te odcinki są takie krótkie - mówił przed premierą 2. sezonu Robert Górski.

Robert Górski o 2. sezonie serialu "Ucho Prezesa":

"Ucho Pezesa" odcinki świąteczne 29-30 - co się wydarzy?

Prezes nigdy nie odpoczywa – nawet w Święta. Kolejka chętnych, aby szepnąć coś do ucha Prezesowi, wciąż się powiększa. Kto zawita na Nowogrodzkiej w ostatnich odcinkach 2. sezonu serialu "Ucho Prezesa"? Dwa odcinki świąteczne"Ucha Prezesa" będzie można już tylko na Showmax 21 i 28 grudnia. Jest na co czekać - wśród gości gabinetu pojawi się po raz pierwszy Pani Prezydent Stolicy oraz Minister Kultury.

Święta w "Uchu Prezesa"! Kto z kim przełamie się opłatkiem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Ucho Prezesa" odcinek świąteczny, 29. pt. “Jaromir K.”
Dobrze kierowane instytucje kultury powinny być najlepszym źródłem rzeczowej wiedzy o historii narodu. Dobra znajomość historii, to bardziej otwarte głowy obywateli. Minister kultury i minister spraw wewnętrznych stają mężnie na straży tych właśnie wartości. W obsadzie pierwszego odcinka specjalnego znaleźli się Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz, Marek Bukowski, Michał Poznański i Hubert Bartz.

"Ucho Prezesa" odcinek , świąteczny, 30. pt. “Czemu im nie spada?”
Każdy prezydent miewa kłopoty - jednemu zarzucają, że zbyt samodzielny, drugiemu, że oszust. Jeden ma problem z ministrami, drugi z komisją sejmową, a obaj - z Prezesem. Tymczasem zwykli ludzie starają się żyć normalnie i korzystać z tego, co państwo im oferuje. W obsadzie drugiego odcinka specjalnego "Ucha Prezesa" znaleźli się: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Aldona Jankowska, Paweł Koślik, Joanna Jeżewska i Wojciech Kalarus.

Zobacz galerię

"Ucho Prezesa" odcinki świąteczne - gdzie obejrzeć odcinki 29-30 za darmo? [online, YouTube]

W drugim sezonie serialu "Ucho Prezesa" powstało w sumie 14 odcinków, w tym odcinki specjalne, które niestety - będą dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.com. Oznacza to, że aby obejrzeć odcinki świąteczne "Ucha Prezesa" o numerach 29. i 30. trzeba wykupić subskrypcję, bądź (jeśli jeszcze nie macie tam swojego konta) skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego. Subskrypcję można w każdym momencie anulować. Jeżeli tego nie jednak nie zrobicie, płatność będzie pobrana automatycznie po upłynięciu okresu próbnego - na podstawie wprowadzonych danych dotyczących płatności. Warto zaznaczyć również, że serial "Ucho Prezesa" będzie nadawany w Telewizji WP, która otrzymała od platformy Showmax wyłączne prawa telewizyjne nadawania 16 odcinków pierwszego sezonu produkcji oryginalnej Showmax – Ucho Prezesa i 14 odcinków drugiego sezonu. Umowa przewiduje także współpracę przy emisji kolejnych serii hitu platformy Showmax. Dokładna data emisji "Ucha Prezesa" w Telewizji WP nie jest jeszcze ustalona, z całą pewnością będzie to jednak styczeń 2018 roku.

Paweł Koślik, czyli prezydent z serialu Showmax. Co o nim wiemy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Ucho Prezesa" - Katarzyna Żak o roli w serialu Showmax.com:

Katarzyna Żak nie zastanawiała się długo, czy przyjąć rolę posłanki Jolanty Szczypińskiej w serialu "Ucho prezesa". Twierdzi, że nie miała żadnych wątpliwości, bo rola została bardzo dobrze napisana. Jej bohaterka ma radość życia, jest uśmiechnięta, więc z przyjemnością zagrała tę postać. Nie śledzi polityki, zaś serial traktuje jako formę żartu. Doniesiono jej jednak, że posłance Szczypińskiej przypadła go gustu odtwarzana przez nią postać. Posłanka dała jednocześnie do zrozumienia, że serial jest ceniony wśród polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: WideoPortal, x-news

"Ucho Prezesa" - 3. sezon powstanie?

Przedstawiciele Showmax.com na razie jeszcze nie zdradzają żadnych informacji dotyczących odcinków i 3. sezonu "Ucha Prezesa". Nie wiemy więc, czy 3. sezon w ogóle powstanie. Kanał "Ucha Prezesa" ma już ponad 445 tys. subskrybentów i ponad 148 milionów odsłon. „Ucho prezesa” to także produkcja, która pojawiła się na czele listy seriali, którymi w 2017 roku najbardziej interesowali się użytkownicy wyszukiwarki Google. Jest więc spore prawdopodobieństwo, że najchętniej oglądana, polska produkcja Showmax.com doczeka się nowych odcinków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×