"Ucho Prezesa". Paulina Holtz, Lesław Żurek, Tomasz Sapryk i Wojciech Mecwaldowski w 13. odcinku! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 13. odcinku "Ucha Prezesa" pojawiają nowe postaci, w które wcielają się popularni polscy aktorzy. Wśród nich są m.in. Paulina Holtz,Lesław Żurek, Tomasz Sapryk i Wojciech Mecwaldowski.

Multimedia

W sieci zadebiutował już 13. odcinek "Ucha Prezesa" - serialu politycznego stworzonego przez Kabaret Moralnego Niepokoju. Tytuł epizodu to "Histeria totalnej opozycji", a w gabinecie Prezesa (Robert Górski) pojawia się cała opozycja!

Grzegorz Schetyna chce zrobić Prezesowi dobrze?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W obsadzie nowego odcinka znaleźli się kolejni znani aktorzy. W liderów opozycji wcielają się: Tomasz Sapryk (Grzegorz Schetyna, PO), Lesław Żurek (Ryszard Petru, .Nowoczesna), Bartłomiej Magdziarz (Władysław Kosiniak-Kamysz, PSL) oraz Wojciech Mecwaldowski (Paweł Kukiz, Kukiz'15). Do jednego z panów przyjdzie też piękna blondynka żądna wakacji (Paulina Holtz). W gabinecie pojawi się też Piotr Liroy Marzec (Jan Aleksandrowicz). W szeregach opozycji dochodzi do karkołomnej awantury... ku uciesze Prezesa, oczywiście.

Przypomnijmy, że w "Uchu Prezesa" jak dotąd pojawili się także m.in. Izabela Dąbrowska, Michał Czernecki, Anna Smołowik, Agnieszka Wosinska, Sylwester Maciejewski oraz Agnieszka Pilaszewska.

Ostatni odcinek na YouTube! Czy będzie 2. sezon serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Robert Górski o aktorach z serialu: Wynagradzamy im niezasłużony brak sławy

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×