"Ucho Prezesa". Robert Górski o aktorach z serialu: Wynagradzamy im niezasłużony brak sławy [WIDEO+ZDJĘCIA]

W serialu "Ucho Prezesa", oprócz członków Kabaretu Moralnego Niepokoju, występują zawodowi aktorzy. Czy trudno było ich namówić do tego, aby uczestniczyli w tym satyrycznym projekcie?

Multimedia

"Ucho Prezesa" od czasu pojawienia się w sieci (styczeń 2017) robi furorę. Stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, serial satyryczny przedstawia "TEN gabinet, o którym wszyscy mówią i który jest miejscem najważniejszych spotkań w państwie". Główną postacią jest natomiast "TEN prezes - najważniejsza osoba, do której ucha każdy pragnie dotrzeć".

Ile odcinków będzie miał serial Roberta Górskiego? "Nie chcemy tego robić za wszelką cenę" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowe odcinki "Ucha Prezesa" to kolejni bohaterowie i najprawdziwsze kulisy wydarzeń, które na naszych oczach mają miejsce. Oprócz Roberta Górskiego i jego kolegów z Kabaretu Moralnego Niepokoju, w gabinecie Prezesa możemy zobaczyć też znanych z innych produkcji aktorów. Jak dotąd w serialu pojawili się m.in. Katarzyna Żak, Izabela Dąbrowska, Michał Czernecki, Agnieszka Wosińska, Jarosław Boberek i Anna Karczmarczyk.

Czy Robertowi Górskiemu było trudno przekonać ich wszystkich do udziału w projekcie? - Przede wszystkim to są strasznie zapracowani ludzie. Zawód aktora to naprawdę coś przechlapanego - wskazuje lider Kabaretu Moralnego Niepokoju. - Myślę, że wynagradzamy tym postaciom ich niezasłużony brak sławy - dodaje.

Angela u Prezesa! W jakim języku będą rozmawiać? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×