"Ucho Prezesa". Robert Górski wziął ślub! Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju pokazał zdjęcie z uroczystości!

Robert Górski, czyli lider Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz odtwórca głównej roli w produkcji "Ucho Prezesa" wziął ślub! Wybranką kabareciarza jest 34-letnia Monika Sobień. Uroczystość była połączona z chrztem ich córeczki

Multimedia

Robert Górski wziął ślub!

Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju w miniony weekend poślubił 34-letnią dziennikarkę i scenarzystkę Monikę Sobień. Uroczystość odbyła się w jednym z warszawskich kościołów i połączona była z chrztem 7-miesięcznej córeczki pary — Maliny. Na ślubie kabareciarza pojawił się m.in. Janusz Chabior, Mikołaj Cieślak i Przemysław Borkowski.

Robert Górski swoim szczęściem podzielił się już z fanami na Instagramie. Kabareciarz opublikował zdjęcie ze ślubu, które podpisał tymi słowami:

Jestem mężem i mam żonę. ♥️ Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia, które spływają do nas tak licznie. Szczęśliwi przekazujemy Wam tę dobrą energię. - napisał na Instagramie Robert Górski.

Rolnicy otworzyli listy i zadzwonili do kandydatek! Jeden z nich był bardzo niezadowolony!Zobacz więcej

Robert Górski przez wiele lat związany był z Katarzyną Osipowicz, z którą ma syna Antoniego. Po rozstaniu z Osipowicz kabareciarz miał związać się z producentką kabaretową Beatą Harasimowicz. Następnie w jego życiu pojawiła się Monika Sobień, z którą ostatecznie stanął na ślubnym kobiercu.

Świeżo upieczonym małżonkom gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Szczęścia i radości.

    10.09.2019 19:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×