"Ucho Prezesa". Satyryczny serial Roberta Górskiego zostanie wystawiony w teatrze! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Doskonała wiadomość dla fanów satyrycznego serialu "Ucho Prezesa". Właśnie trwają prace nad... teatralną adaptacją tej produkcji! Kiedy premiera? Kto odpowiada za realizację? W którym teatrze będzie można oglądać "Ucho Prezesa"? Sprawdźcie!

Multimedia

"UCHO PREZESA" - PREMIERA TEATRALNA

"Ucho Prezesa" to produkcja, której raczej nikomu przedstawiać już nie trzeba. Od początku emisji serial o przygodach Prezesa partii rządzącej oraz jego politycznych sojusznikach i przeciwnikach cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jak widać jednak twórcy szukają innych pól eksploatacji "Ucha Prezesa", więc produkcja Roberta Górskiego i Tadeusza Śliwy trafi do teatru!

Oglądaj serial UCHO PREZESA na Showmax.com! Załóż konto, odbierz 14 dni darmowego dostępu!

Właśnie w warszawskim Teatrze 6. Piętro, którym dowodzi Michał Żebrowski, ruszyły próby do spektaklu "Ucho Prezesa, czyli scheda". Na scenie pojawią się m.in. Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Jerzy Bończak, Izabela Dąbrowska, Agnieszka Pilaszewska, Cezary Pazura, Małgorzata, Pieńkowska, Janusz Chabior, Lesław Żurek, Paweł Koślik, Krzysztof Dracz oraz Tomasz Sapryk.

Pokazy przedpremierowe spektaklu "Ucho Prezesa, czyli Scheda" w Teatrze 6. Piętro ruszą 19 grudnia, natomiast premiera galowa odbędzie się 21 grudnia. Za reżyserię widowiska odpowiada Tadeusz Śliwa.

Serial satyryczny Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju [GDZIE OGLĄDAĆ ONLINE, YOUTUBE?]Zobacz więcej

"UCHO PREZESA, CZYLI SCHEDA" - OPIS FABUŁY

Prezes zapada na zdrowiu. To sygnał dla otoczenia, że zbliża się czas walki o władzę, która za chwilę stanie się niczyja. Kandydatów do fotelu Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach.

Twórcy internetowego hitu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący - mogący - przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w "królestwie" Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×