"Ucho Prezesa" sezon 2. Robert Górski o nowym sezonie. Czy Prezydent wejdzie do gabinetu? [WIDEO]

"Ucho Prezesa" powróci na Showmax już we wrześniu. W 2. sezonie satyrycznego serialu Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju zobaczymy zarówno nowe twarze, jak i kultowych już bohaterów. Pojawią się też goście specjalni. Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące 2. sezonu serialu "Ucho Prezesa".

Multimedia

"Ucho Prezesa" to niekwestionowany hit minionego sezonu. Serial Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju podbił serca widzów i już 7 września powróci na platformę Showmax z premierowym odcinkiem. Na YouTube 1. odcinek 2. sezonu "Ucha Prezesa" pojawi się w kolejny poniedziałek - 11 września. Co wydarzy się w nowej serii satyrycznego serialu? Czy Prezydent wejdzie w końcu do gabinetu? -Prezydent jest już trochę innym prezydentem, więc trzeba było to jakoś uwzględnić - ujawnił w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Robert Górski.

Nowością w 2. sezonie serialu "Ucho Prezesa" będzie to, że część akcji przeniesie się poza gabinet Prezesa. -Gabinet Prezesa będzie przełamany obrazkiem z zewnątrz, po to by m.in. było trochę więcej opozycji - powiedział Górski. W 2. sezonie "Ucha Prezesa" poruszony zostanie m.in. temat zamieszania wokół reformy sądownictwa, miesięcznic smoleńskich czy reformy szkolnictwa. -Te wątki trzeba uwzględnić, te demonstracje przetaczające się przez centrum miasta, ten słynny już pasek TVP Info, ten szczególny rodzaj propagandy czy zamieszanie wokół Opola [...] Narobiło się tego wszystkiego, aż żal, że te odcinki są takie krótkie - przyznał Robert Górski.

Paweł Koślik, czyli prezydent z serialu Showmax. Co o nim wiemy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Ucho Prezesa" sezon 2. Kto pojawi się w nowych odcinkach?

W nowym sezonie serialu "Ucho Prezesa" zobaczymy zarówno nowe twarze, jak i kultowych już bohaterów. Pojawią się też goście specjalni. -Będzie to postać naprawdę wybitna. Będą Państwo naprawdę zaskoczeni, że ktoś o takiej pozycji przyjął propozycje zagrania w naszym serialu - powiedział Robert Górski. Kogo zagra gość specjalny? Tego twórcy na razie nie ujawniają, ale jak mówią -Dość łatwo sobie wyobrazić, przypomnieć sobie, kto był bohaterem ostatnich wydarzeń związanych z wetem prezydenta, z ustawami związanymi z sądownictwem [...] Pojawi się pan Zbyszek, pan prokurator Stanisław te wszystkie osoby, które były ostatnio na topie - wyliczał na spotkaniu z dziennikarzami Mikołaj Cieślak.

Wojciech Mecwaldowski o swojej roli: Możliwe, że Paweł TAM wróci [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ile odcinków będzie miał 2. sezon "Ucha Prezesa"?

Robert Górski podczas spotkania prasowego, które odbyło się 16 sierpnia w Warszawie ujawnił, że 2. sezon serialu "Ucho Prezesa" będzie składał się z 14 odcinków, w tym odcinki specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax. Jak poinformowali twórcy, zdjęcia do produkcji Showmax rozpoczną się 17 sierpnia.

"Ucho Prezesa". Co wydarzy się w 1. odcinku 2. sezonu?

Pierwszy odcinek nosi tytuł „Twarze, maski, mordy”.

Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia... Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować - głosi opis 1. odcinka 2. sezonu "Ucha Prezesa".

Zobacz galerię

Robert Górski o 2. sezonie "Ucha Prezesa":

Komentarze

Skomentuj
  • spal (gość)

    do 1958: czasy Barei może nie wrócą, ale czasy Wolskiego wróciły jak najbardziej. Tow . Wolski udziela się propagandowo dość intensywnie, nie wiem czemu tego nie zauważasz.

    18.08.2017 10:26
  • 1958 (gość)

    Gniot. Bez polotu, Górski&spółka nie mają charyzmy i talentu by takie tematy odgrywać i nie tylko te. Z tego względu to serial bardziej dla zaciekłych przeciwników obecnego rządu. A chętnie oglądałbym, lecz po 3 pierwszych odcinkach przekonałem się, że zmarnowałem czas. Nie zanosi się by wróciły czasy Stanisława Barei i rewelacyjnych słuchowisk Marcina Wolskiego.

    17.08.2017 07:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×