"Ucho Prezesa" sezon 4. Odcinek 1. na Showmax i w Telewizji WP. Prezes wraca po rekonwalescencji! [CO SIĘ WYDARZY]

Czwarty już sezon "Ucha Prezesa" będzie można obejrzeć tylko na Showmax i w Telewizji WP. W sumie powstanie 14 odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku!

Multimedia

"Ucho Prezesa" sezon 4. odcinek 1.:

Showmax - czwartek, 15 listopada
Telewizja WP – niedziela, 18 listopada

Niedawno zakończona walka o fotel prezydencki w stolicy to odpowiedni moment, by rozpocząć kolejny sezon intryg w najważniejszym gabinecie w Polsce. Co na temat wyniku wyborów ma do powiedzenia Prezes (Robert Górski), jego zausznik - Mariusz (Mikołaj Cieślak) oraz cała świta oddanych współpracowników? Oczekiwanie zakończone - nowy sezon "Ucha Prezesa" do obejrzenia już od 15 listopada.

Wszystkie poprzednie sezony (oprócz odcinków specjalnych), nadal dostępne będą na kanale YouTube. Odcinki nowego, czwartego sezonu dostępne będą wyłącznie na Showmax i w Telewizji WP. Premiery nowych odcinków zawsze w czwartki na Showmax, w niedziele w Telewizji WP.

"Nocny recepcjonista" i "Czarne lusterko" - jakie seriale znajdziemy za darmo na YouTube?Zobacz więcej

"Ucho Prezesa" sezon 4. - co wydarzy się w 1. odcinku?

Prezes wraca do swojego gabinetu po długiej rekonwalescencji. Mariusz zdaje mu relację z tego, co działo się podczas jego nieobecności, a Pani Basia (Izabela Dąbrowska) staje na straży w swoim sekretariacie. Wszystko w końcu wraca do normy...

Zobacz galerię

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax "Ucho Prezesa" są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. W ramówce Telewizji WP serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. Na YouTube średnia liczba odsłon to 4,8 mln. "Ucho Prezesa" jest pierwszą Produkcją Oryginalną Showmax. Kolejne, które pojawiły się w serwisie w ciągu roku to: animacja dla dorosłych "Egzorcysta", rozrywkowy show na żywo "SNL Polska", serial "Botoks" Patryka Vegi, short "Fanatyk" z Piotrem Cyrwusem w roli głównej.

Komentarze

Skomentuj
  • julka (gość)

    jest 28.11 a ja szukam i szukam 1 odcinek 4 sezonu. o co chodzi ?

    28.11.2018 01:42
  • wkurzona (gość)

    Już drugi dzień szukam 1 odcinka 4-go sezonu i znaleźć nie mogę .Co za bajzel i wkur...jący chaos.

    19.11.2018 11:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×