"Ucho Prezesa" wraca do telewizji! Wszystkie odcinki na antenie Comedy Central Polska i na platformie Paramount Play. Kiedy premiera?

"Ucho Prezesa" wraca do telewizji! Wszystkie odcinki najlepszej polskiej satyry politycznej ostatnich lat dostępne będą wyłącznie na antenie stacji. Widzowie Comedy Central Polska oraz użytkownicy Paramount Play będą mieli szansę przypomnieć sobie wyjątkowe postaci wykreowane przez najlepszych polskich aktorów komediowych i komików z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem na czele.

Multimedia

„Ucho Prezesa” od 16 września na antenie Comedy Central Polska i na platformie Paramount Play

„Ucho Prezesa” to prawdziwy fenomen wśród polskich seriali komediowych. Wyjątkowy format stworzony przez Roberta Górskiego na bieżąco nawiązywał do sytuacji politycznej w kraju, a dzięki zrównoważonej i umiejętnie prowadzonej fabule zaskarbił sobie sympatię rzeszy fanów, bez względu na ich światopogląd i przekonania. W każdym z tworzonych od 2017 roku odcinków, twórcy rozprawiali się z realnymi, najbardziej absurdalnymi sytuacjami z polskiej sceny politycznej. To sprawiło, że w „Uchu Prezesa” zapisała się pewnego rodzaju relacja wydarzeń w kraju.

Cezary Pazura znów jako Donald Tusk! Czy aktor nie ma dość komedii? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Siła tego serialu tkwi nie tylko w fantastycznym scenariuszu i błyskotliwym dowcipie, lecz również wyjątkowej obsadzie. Postaci Prezesa i Mariusza wykreowane przez twórców serialu, Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka, na stałe wpisały się do kanonu polskiej popkultury. Przez 3 lata przez gabinet prezesa przewinęło się mnóstwo polityków i działaczy, w których rolę wcielali się m.in. Tomasz Kot, Marian Opania, Ewa Szykulska, Cezary Pazura czy Michał Żebrowski.

Teraz wszystkie odcinki „Ucha Prezesa” emitowane będą wyłącznie na antenie Comedy Central Polska oraz na platformie Paramount Play. Premiera już 16 września . Emisja na Comedy Central od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×